Aktorzy "Rancza" w żałobie. Nie żyje ich współpracowniczka

2019-09-23 8:37
Koszulka i kurta z serialu Ranczo
Autor: aukcje.wosp.org.pl Koszulka i kurta z serialu Ranczo

Serial „Ranczo” był niekwestionowanym hitem TVP. Produkcja trwała aż dziesięć lat, a bohaterowie serii przechodzili w tym czasie różne perypetie. Ostatnio pojawił się cień nadziei na kontynuację „Rancza”, ale w świetle ostatnich wydarzeń zdaje się to raczej wątpliwe…

Ostatni odcinek „Rancza” wyemitowano prawie trzy lata temu. Od tego czasu fani serialu zaczęli domagać się kontynuacji losów mieszkańców Wilkowyj. Niestety, chociaż produkcja zaczęła o niej myśleć, pojawiły się przeszkody nie do przeskoczenia.

"Ranczo" wraca z nową obsadą! Wiemy kogo zabraknie

Kilka dni temu ekipę serialu dotknęła nowa tragedia: zmarła Ewa Andrzejewska, reżyserka obsady i koordynacji serialu. O śmierci kobiety poinformował zasmucony Artur Barciś.

Ewa Andrzejewska miała 62 lata. Pracę na planie filmowym zaczynała w latach 80. od stanowisk w sekretariacie planu, potem była współpracowniczką reżyserów. Współtworzyła między innymi „Bulionerów”, „Dziewczyny ze Lwowa” i „Doręczyciela”, w którym główną rolę grał właśnie Barciś.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE