Aldona Orman tuż przed kolejną operacją przeżywa rodzinny dramat. Jej córka jest w rozpaczy

2024-04-19 15:38

Gwiazda "Klanu" jakiś czas temu przeszła dwie operacje spowodowane pęknięciem tętniaka w głowie. Aldona Orman do szpitala trafiła wprost z planu serialowego. Wiadomo, że aktorka niebawem przejdzie kolejny zabieg. Niestety zamiast spokojnie się do niego przygotowywać, ma kolejne wielkie zmartwienie. Musi pomóc córce, która straciła właśnie ukochanego pieska. Psia odszedł w dramatycznych okolicznościach.

Aldona Orman z Klanu pogrążona w żałobie. Już się nie wybudził

i

Autor: akpa

Aldona Orman poinformowała o tym, że jej pies odszedł, gdy był na zabiegu czyszczenia zębów u weterynarza. Nie wybudził się z narkozy.  Najbardziej po stracie czworonoga cierpi 16-letnia Idalia, córka aktorki "Klanu".

- Kochani, naszego ukochanego pieska, przyjaciela, członka rodziny od 7 lat, cudownego, wyjątkowego, Kochanego Fikusia🖤🖤🖤🖤 zostawiliśmy wczoraj u weterynarza na chwilę, tylko na wyczyszczenie zębów z kamienia. Lekarz przekazał, po wcześniejszym zrobieniu wszystkich badań, że musi to zrobić pod narkozą. I …….. Fikuś się już nie wybudził 🖤 Nie żyje🖤 Jesteśmy zrozpaczeni. Jest nam strasznie przykro, smutno, źle. Moja córeczka Idalia cały czas płacze. Nie wiem co robić…. Proszę, bądźcie bardziej ostrożni co do lekarzy waszych przyjaciół- zwierzątek! Nie popełniajcie tego błędu! - czytamy we wpisie Orman na Instagramie. Bardzo współczujemy straty!

Następnego dnia Aldona Orman zabrała córkę na premierę spektaklu "Zemsta" w Teatrze Komedia". Na twarzy Idalii na szczęście było widać uśmiech.

Gwieździe "Klanu" uratowano życie po pęknięciu tętniaka. Aldona Orman idzie na kolejną operację!

Aldona Orman z córką

i

Autor: AKPA

Quiz: Kto z kim miał romans w serialu "Klan"?

Pytanie 1 z 10
Z kim nie miał romansu Jerzy Chojnicki?
Aldona Orman: Gwiazdę „Klanu” czeka operacja kolejnego tętniaka

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki