Andrzej Piaseczny

i

Autor: papara07 Andrzej Piaseczny

Piasek na lodzie w Sopocie. Zabrał ze sobą dziecko. Kim jest śliczna dziewczynka?

2022-02-17 8:38

Z tej strony go nie znaliśmy. Andrzej Piaseczny (51 l.) jeździ na łyżkach jak profesjonalista. Podczas rodzinnego pobytu w Sopocie nie mógł odmówić sobie popisów na lodzie. Ewidentnie zresztą ciągnęło go tego dnia do lodów, bo mimo mrozu sprawił sobie zimny deser.

Andrzej Piaseczny razem z rodziną zawitał do Sopotu i znalazł tam sobie iście zimową atrakcję. Nie było to jednak morsowanie w Bałtyku. Artysta nie spacerował też po plaży, by wdychać jod, ani nie szukał wyrzuconych na brzeg bursztynów. Piasek znalazł atrakcję, która nie kojarzy się z morskim kurortem - jazdę na łyżwach na lodowisku.

ZOBACZ TAKŻE: Wreszcie! Andrzej Piaseczny wygadał się o chłopaku! Mama Piaska wzruszyła syna

Andrzej Piaseczny zabrał na lodowisko swoją siostrzenicę, która dopiero uczyła się jeździć, ale on sam był tam w swoim żywiole! Okazało się, że piosenkarz przed laty spokojnie mógł wziąć udział w pamiętnym show „Gwiazdy tańczą na lodzie”, bo na łyżwach radzi sobie znakomicie. Śmigał w tę i we w tę, niemalże kręcił na lodowisku piruety! I ani razu nie wywinął orła. Widać, że Andrzej Piaseczny jeździ na łyżwach od lat. Znaliście go z tej strony?

Zobaczcie w naszej galerii, jak Andrzej Piaseczny radzi sobie na lodzie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE