Andrzej Seweryn uwielbiał grać bez ubrania! Jego żona nie mogła tego znieść

i

Autor: AKPA

Tak wygląda 33-latek!

Andrzej Seweryn ma powody do radości. Syn poszedł jego śladami. Robi zawrotną karierę międzynarodową!

2023-05-31 21:22

Maximilien Seweryn (33l.) to najmłodszy syn Andrzeja Seweryna. Zdecydował się pójść w ślady ojca i również zostać aktorem. Ma on na swoim koncie udział w kilku międzynarodowych produkcjach. Maximilien zagrał jedną z głównych ról w filmie opowiadającym o pożarze w katedrze Notre Dame. Zobaczcie, jak wygląda syn kultowego aktora!

Maximilien Seweryn to owoc czwartego małżeństwa Andrzeja Seweryna z libańską aktorką Mireille Maalouf. Tak jak jego przyrodnia siostra, Maria Seweryn poszedł śladami ojca i został aktorem. 33 latek jest absolwentem londyńskiej szkoły Guildhall School of Music & Drama. Początkowo nie wiązał swojej przyszłości z aktorstwem i wybrał inną drogę. Jednak rzucił studia i zaczął przygodę z aktorstwem. Jak się okazuje, wyszło mu to na dobre, bowiem robi on zawrotną karierę międzynarodową.

Syn Andrzeja Seweryna robi międzynarodową karierę. Zagrał w kultowej produkcji!

W połowie kwietnia 2019 roku oczy całego świata skierowane były na Paryż i stojącą w płomieniach ognia katedrę Notre Dame. W gaszeniu zabytkowego kościoła udział wzięło ponad 400 strażaków. O wydarzeniu powstał film. Produkcja "Notre Dame płonie" jest dziełem wybitnego reżysera Jean-Jacques Annaud.

Maximilien Seweryn w jednej z rozmów wyjawił, jakie relacje łączą go ze słynnym ojcem. Panowie żyją w przyjacielskich stosunkach i starają się wzajemnie wspierać zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

- Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, żeby nie powiedzieć kumplami. Dobrze mieć w nim kompana, który jak mało kto rozumie tajniki tego zawodu, wie, z czym się mierzę, rozumie wszystkie moje rozterki, decyzje czy frustracje. Szczęśliwie o tym samym mogę porozmawiać z Marysią, która też wykonuje ten zawód - wyznał.

A Wy jakie relacje macie ze swoimi pociechami?

Zobacz poniższą galerię: Widzieliśmy "Królową" Netfliksa. Andrzej Seweryn i Maria Peszek dali popis! [GALERIA]

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Sonda
Jakie macie relacje ze swoimi dziećmi?