Zbieramy szczękę z podłogi

Zobaczyliśmy całą sylwetkę 58-letniej Anety Kręglickiej i nie wierzymy, że to ona! Prawdziwe zdjęcia, zero ściemy

2023-06-13 12:46

Aneta Kręglicka w 1989 roku została Miss Świata. To był wielki sukces nie tylko dla modelki, lecz także dla całej Polski, w której właśnie trwała transformacja ustrojowa. Po zakończeniu kariery na wybiegu Aneta Kręglicka zajęła się - również z sukcesami - biznesem. Jak teraz wygląda najsłynniejsza polska modelka? Zobaczyliśmy całą sylwetkę 58-letniej Anety Kręglickiej na pokazie Macieja Zienia. Nie mogliśmy uwierzyć, że to ona. Zobacz w naszej galerii zdjęcia z imprezy.

Aneta Kręglicka - choć szczyt popularności dawno ma już za sobą - od czasu do czasu pojawia się na różnych celebryckich imprezach. Miss Polonia i Miss Świata z 1989 roku przyszła także na pokaz projektanta Macieja Zienia. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd starszej generacji. Wielkie wrażenie zrobiła - jak zawsze perfekcyjnie wyglądająca - Grażyna Szapołowska. Szyku zadały też Danuta Stenka, Agnieszka Dygant i Monika Olejnik. Jednak to Aneta Kręglicka skradła cały show. Niektórzy twierdzą nawet, że słynna polska modelka obecnie wygląda lepiej niż wtedy, gdy zakładała koronę Miss Świata! Zdjęcia, które prezentujemy w naszej galerii, robią piorunujące wrażanie. Aneta Kręglicka odziana była w krótką jeansową kurteczkę oraz połyskującą ołówkową spódnicę. Do stylizacji doszły jeszcze seksowne szpilki, gustowna torebka i ciemne okulary. 

Oglądając zdjęcia naszej miss trudno uwierzyć, że skończyła ona już 58 lat! Mało tego, Aneta Kręglicka ma już 23-letniego syna, którym niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowychChłopak ewidentnie urodę odziedziczył po mamie. Jakiś czas temu na ogół nie budząca kontrowersji była Miss Świata włożyła kij w mrowisko. Napisała między inni o "urodzie z pudełka". W odpowiedzi wiele osób zarzuciło jej hipokryzję

Kompletnie nie kupuję naciąganych autorytetów, prymitywnych programów telewizyjnych i „osobliwości” w nich lansowanych, promocji sztucznej i wyrysowanej urody z pudełka, sponsorowanych wakacji, zdjęć w wynajmowanych domach i samochodach, pozornie własnych, a jednak nie, marek osobistych, kolekcji i produktów, które też własnością nie są, a tym bardziej nie wynikają z praw autorskich. Oczywiście, to przestępstwem nie jest, ale podważa wiarygodność - pisała Aneta Kręglicka. 

Hotplota.pl: Pokaz mody, taniec grupowy i scena walki gwiazd kina... wszystko online!
Listen on Spreaker.