Miss Świata Aneta Kręglicka pokazała swojego 22-letniego syna! Na widok tego, jak wygląda, PADNIECIE! [FOTO]

i

Autor: AKPA Miss Świata Aneta Kręglicka pokazała swojego 22-letniego syna! Na widok tego, jak wygląda, PADNIECIE! [FOTO]

Aneta Kręglicka kpi ze sztucznej urody. Fani wytykają jej hipokryzję

2022-07-03 16:47

Aneta Kręglicka postanowiła zabrać głos w sprawie świata mediów społecznościowych. Była Miss Świata napisała, że totalnie nie kupuje promowania "prymitywnych programów telewizyjnych i „osobliwości” w nich lansowanych, promocji sztucznej i wyrysowanej urody z pudełka". Zwróciła uwagę także na lansowanie się w wynajmowanych samochodach i epatowane bogactwem. Wiele osób zgodziło się ze słowami Kręglickiej, byli jednak również i tacy, którzy zarzucili jej hipokryzję.

Aneta Kręglicka zyskała sławę jako Miss Świata w 1988 roku, od tej pory jej uroda cały czas zachwyca. Dla wielu osób jest ona synonimem piękną i klasy. Obecnie Kręglicka jest właścicielką firmy PR i doskonale wie, jak ważny jest wizerunek w świecie online. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie była modelka pochyliła się nad sztucznym obrazem, jakie kreują na swój temat internetowe gwiazdki. - O hipokryzji już pisałam, że nikomu z nas nie jest zupełnie obca. Często lubimy własną rzeczywistość podkoloryzować, przypudrować, czasami w oczach innych wybielić, ugładzić i trochę poudawać. Sama święta też nie jestem bo jak już wspominałam, nie jestem jednorodna i nic co ludzkie mi nie obce. Choć oczywiście mam swoją estetykę, etykę i zasady, których nigdy nie gwałcę dla poklasku właśnie. Dlatego… kompletnie nie kupuję naciąganych autorytetów, prymitywnych programów telewizyjnych i „osobliwości” w nich lansowanych, promocji sztucznej i wyrysowanej urody z pudełka, sponsorowanych wakacji, zdjęć w wynajmowanych domach i samochodach, pozornie własnych, a jednak nie, marek osobistych, kolekcji i produktów, które też własnością nie są, a tym bardziej nie wynikają z praw autorskich. Oczywiście, to przestępstwem nie jest, ale podważa wiarygodność - napisała Kręglicka w obszernym wpisie.

Zobacz również: Anna Mucha bez pardonu odpowiedziała hejterowi. "Oj, ktoś przytył"

Wpis spotkał się z falą pozytywnych komentarzy i zrozumienia wobec słów Kręglickiej. Niektórzy zarzucili jednak byłej Miss Świata hipokryzję. 

Pisze Pani na pudełku o ,, zakłamaniu” i fałszywej rzeczywistości… jak odniesie się Pani do tych wyfotoshopowanych zdjęć które Pani dodaje na insta?! Widziałam Panią w rzeczywistości i to co dodaje Pani na IG to niebo a ziemia! Jeśli ktoś jest hipokrytka to tylko i wyłącznie Pani.. i oszukiwanie obserwujących, potem komentuje ,, 50 lat i taki wygląd” po co tak oszukiwać?! Każde, każde Pani zdjęcie jest wyretuszowane ! Naprawdę myśli Pani ze tego nie widać?! Krew zalewa jak widać to co pani pisze ma się z rzeczywistością…. Po prostu wstyd!!! I zaraz oczywiście Pani napisze, ze to nieprawda 😂 No bo jak sie przyznać na forum do przerabiania zdjęć? I pani promuje naturalność?! Porażka!!!!! Wstyd !!!! - napisał jeden z internautów. 

Dramat w Warszawie. Alarm w domu wyje od rana. Służby bezradnie rozkładają ręce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE