Ania Bałon: Chcę być dziennikarką! [Wideo]

2013-10-10 21:35

Prawie wygrała Top Model, potem zaczęła się odchudzać razem z widzami TVN-u. Ania Bałon nie próżnuje i planuje zostać dziennikarką! Marzysz o tym, żeby zobaczyć Anię w roli dziennikarki? Zobaczcie, jak się sprawdziła w pierwszym wywiadzie.

Modelka mierzy wysoko. W wywiadzie dla portalu Newseria Lifestyle wyznała, że planuje zostać dziennikarką. Ma już pewne doświadczenie w tym fachu - jeden wywiad przeprowadzony z Dawidem Kwiatkowskim:
- Jak już wszyscy zauważyli, ja tam próbowałam, coś tam robiłam w tym kierunku. Nagrałam wywiad bodajże z Dawidem Kwiatkowskim, który umieściłam na YouTubie, tam jest też duża oglądalność, także mnie to zdziwiło, że dobrze w sumie to poszło... No i pomyślałam, że dlaczego nie?

Nasza Ania Bałon nie przestaje zaskakiwać. W wywiadzie dla portalu "Newseria Lifestyle" wyznała, że chce zostać dziennikarką. Ma nawet małe doświadczenie w tym zawodzie. Przeprowadziła wywiad z Dawidem Kwiatkowskim, młodym wokalistą:

- Jak już wszyscy zauważyli, ja tam próbowałam, coś tam robiłam w tym kierunku. Nagrałam wywiad bodajże z Dawidem Kwiatkowskim, który umieściłam na YouTubie, tam jest też duża oglądalność, także mnie to zdziwiło, że dobrze w sumie to poszło... No i pomyślałam, że dlaczego nie? - powiedziała Ania.

Zobacz: Ile schudła Ania Bałon?

Oceńcie sami, czy Ania ma szansę zostać prawdziwą dziennikarką.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE