Szokujące zdjęcia!

Anna Dymna szokuje nowym wyglądem! Co oni jej zrobili?!

2022-10-04 14:25

Anna Dymna (71 l.) zmieniła się nie do poznania! Fani wybitnej aktorki z pewnością zastanawiają się - co się stało z jej twarzą? Dlaczego jest tak chorobliwie otyła? Uspokajamy! Anna Dymna to bez wątpienia królowa metamorfoz. Zdjęcia, która obiegły internet, to charakteryzacja na potrzeby nowego serialu Netfliksa "Wielka Woda", który 5 października będzie miał swoją premierę.

Metamorfoza Anny Dymnej w serialu "Wielka woda"

Anna Dymna to jedna z największych gwiazd serialu "Wielka woda". Kiedy zapytaliśmy ją o to, jak stworzyć taką postać, nie chciała nic zdradzić. - Nie widziałam jeszcze serialu i nie mogę niczego powiedzieć - odpowiedziała tajemniczo, dziękując jednak za gratulacje udanej metamorfozy. Na zdjęciach udostępnionych przez Netflix w materiałach prasowych widać, że rola wymagała od Dymnej skomplikowanej i zaskakującej charakteryzacji. Aktorka wystąpiła w specjalnym kombinezonie, który "dodał" jej kilogramów. Do tego doszedł odpowiedni makijaż... 

Serial "Wielka woda" to dramat katastroficzny o powodzi

serial "Wielka woda" to sześcioodcinkowy dramat katastroficzny, inspirowany wydarzeniami z okresu powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i jego okolice w 1997 roku. Jak czytamy na stronie Netflix: "Wielka fala powodziowa zbliża się do Wrocławia. Lokalne władze, na czele z aspirującym urzędnikiem Jakubem Marczakiem (Tomasz Schuchardt), ściągają do miasta wykwalifikowaną hydrolożkę, Jaśminę Tremer (Agnieszka Żulewska), aby za wszelką cenę uratować miasto". 

- Nie opowiemy dziejów wszystkich uczestników tych wydarzeń, to niemożliwe. Zależało nam na powrocie do tamtego nastroju i emocji, ale jednak w gruncie rzeczy stworzeniu uniwersalnej historii o podejmowaniu trudnych decyzji, konflikcie pokoleń, jednostki z większością, wsi z miastem. O tym, że trzeba się zmierzyć ze swoimi "niezałatwionymi sprawami”, nie da się od tego uciec. Ale też o niezwykłym pospolitym ruszeniu, chęci pomocy, solidarności i potrzebie działania. To było wyjątkowe. Z dnia na dzień zwykłą codzienność zastąpiła walka z żywiołem, a z tłumu wyłonili się zaufani liderzy. Powódź jest dla nas tylko tłem tej opowieści i katalizatorem zdarzeń - mówi pomysłodawczyni i producentka, Anna Kępińska.

Sonda
Czy lubisz oglądać polskie produkcje na Netflix?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany