Anna Mucha nie ochrzciła dzieci

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko, AKPA/Baranowski Michał

Słusznie postępuje?

Anna Mucha nie ochrzciła dzieci! Aktorka wyjawiła, dlaczego postanowiła tego nie robić

2022-09-26 20:38

Anna Mucha (42 l.) urządziła niedawno na Instagramie zabawę, w której to internauci mogli zadawać jej pytania. Jeden z obserwatorów aktorki zapytał ją wprost, czy ochrzciła swoje dzieci. Gwiazda "M jak miłość" wyznała, że nie, a także zdradziła, jakimi powodami się kierowała.

Anna Mucha jest znaną i lubianą aktorką. Słynie ona z rozbrajającej szczerości i chętnie kusi odważnymi zdjęciami w sieci. Niedawno urządziła ona serię pytań i odpowiedzi na Instagramie. W rozmowie z internautami wyjawiła, że nie ochrzciła swoich dzieci. 11-letnia Stefania i 8-letni Teodor, którzy są owocami miłości Muchy i Włocha Marcela Sory, nie przyjęli tego pierwszego sakramentu świętego, a co za tym idzie, nie przyjmą one Pierwszej Komunii Świętej. Gwiazda szklanego ekranu wyjawiła, jakie powody nią kierowały. Okazuje się, że Anna Mucha postanowiła dać swoim pociechom wybór.

A dlaczego miałabym? Ich wyznanie jest ich prywatną sprawą - stwierdziła Anna Mucha. 

Anna Mucha przed laty była osobą wierzącą i uczęszczała na lekcje religii. Jak przypomina Pudelek, oburzenie miało wywołać w niej zachowanie zakonnicy, która w karygodny sposób wypowiedziała się na temat osób, które nie przyprowadzają ze sobą dzieci do kościoła. Siostra miała stwierdzić, że "powinni zostać przywiązywani do koła młyńskiego i topieni". 

Sonda
Czy Anna Mucha jest dobrą aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE