Tylko u nas!

Na basenie wszyscy patrzyli tylko na Annę Popek! Niesamowite, co ona wyprawiała [Zdjęcia]

2023-06-21 7:08

Aż trudno uwierzyć, że Anna Popek za kilka dni skończy 55 lat. Gwiazda TVP wygląda jak 20-latka. A to wszystko dzięki… pedałowaniu. Na rowerku zanurzonym w basenie można spalić mnóstwo kalorii i zredukować cellulit. Zobaczcie, jak Anna Popek prezentowała się na basenie. Wszyscy patrzyli tylko na nią. Niesamowite, co wyprawiała prezenterka TVP.

Lata mijają, a Anna Popek wygląda lepiej niż kiedykolwiek! Dziennikarka robi jednak wiele, by wciąż zachwycać urodą. Raz w roku wyjeżdża do ośrodka, w którym stosuje surowy warzywny post. Ale dba o siebie także na co dzień. W stolicy znalazła basen, w którym organizowane są zajęcia nazywane aqua cycling.

Co to jest aqua cycling?

To nic innego jak jazda na rowerze stacjonarnym zanurzonym w basenie. Dzięki takim treningom można skutecznie zredukować cellulit i zrzucić zbędne kilogramy. Podczas 45 minut można spalić aż 1000 kalorii! Ale to nie wszystko. Pedałowanie pod wodą to także relaksujący masaż, który pomaga nie tylko skórze ale i stawom.

Anna Popek ujawnia swoją dietę

Poza ćwiczeniami Anna Popek dba o dietę. Nie je cukru i unika pieczywa.

- Czasami wieczorem jestem głodna, więc piję wtedy wodę z cytryną. Nie jadam w ogóle cukru - żadnych ciastek, owoców, nie piję soków, nawet lemoniady słodzonej miodem. Jadam bardzo mało chleba, najwyżej kromkę dziennie – wyjawiła niedawno w jednym z wywiadów.

Efekty widać gołym okiem. Nawet pod wodą.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Anna Popek ćwiczy na basenie.

Edyta Górniak odbiera nagrodę ,,Super Expressu"
Listen on Spreaker.