TYLKO U NAS

Aż huczy od plotek o rozstaniu Katarzyny Bosackiej z mężem! Mamy komentarz dziennikarki TVN

2023-08-09 18:10

Informacja o rzekomym rozstaniu dziennikarki Katarzyny Bosackiej i jej męża, Marcina Bosackiego obiegła dziś media. Przez lata tworzyli bardzo zgrane i kochające się małżeństwo. Jak podał serwis "Plejada", senator Koalicji Obywatelskiej miał jakiś czas temu opuścić dom. Udało nam się skontaktować z dziennikarką. Zobaczcie, co nam powiedziała!

Katarzyna Bosacka to jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVN. Przez lata widzowie pokochali ją za program "Wiem, co jem i wiem, co kupuje", gdzie edukowała Polaków, jak zdrowo żyć i jak czytać zawiłe etykiety produktów spożywczych. Jakiś czas temu zrobiło się o niej głośno w kontekście prowadzenia programu "Dzień Dobry TVN". Prywatnie związana z senatorem KO, Marcinem Bosackim, z którym wzięła ślub 26 lat temu. Teraz media obiegła zaskakująca informacja o jej małżeństwie. Według doniesień małżeństwo miało się rozejść. Nam udało się skontaktować z dziennikarką!

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki rozstali się?! Mamy komentarz gwiazdy TVN

W środowe popołudnie serwis "Plejada" podał, że małżeństwo dziennikarki TVN i senatora Koalicji Obywatelskiej może lada moment się zakończyć. Od tamtego czasu w mediach aż huczy o ich rozstaniu. Skontaktowaliśmy się z dziennikarką, w celu uzyskania komentarza.

- Nie chcę tego komentować... Nie chcę tego w mediach wałkować - usłyszeliśmy krótko od Katarzyny Bosackiej, kiedy zapytaliśmy, czy to prawda, że rozstała się z mężem.

Zobacz poniższą galerię: Małżeństwo Katarzyny Bosackiej i Marcina Bosackiego 

Co jest zdrowe? Katarzyna Bosacka
Listen on Spreaker.