Rudi Schuberth

i

Autor: AKPA

Jest aż tak niska?

Aż usiedliśmy, kiedy zobaczyliśmy, ile emerytury dostaje Rudi Schuberth. Autor "Córki Rybaka" mówi ostro: ŻENADA!

2023-07-19 12:28

Emerytury polskich artystów to wciąż elektryzujący temat. Nie jest żadną nowością to, że ich świadczenia są skrajnie niskie i bardzo często gwiazdy muszą sobie dorabiać do emerytury. W jednym z wywiadów na temat swojej emerytury otworzył się Rudi Schubert. Artysta nie kryje zażenowania kwotą swojej emerytury? Jest aż tak niska? Poznajcie szczegóły!

Rudi Schuberth w tym roku świętować będzie okrągłe 70. urodziny. Od 1977 roku współtworzył kultowe "Wały Jagiellońskie" Artysta przez lata był ulubieńcem telewidzów, mogliśmy podziwiać go między innymi jako jurora w programie "Jak oni Śpiewają". Dekadę temu postanowił jednak odejść z telewizji i zaszyć się w swoim domu na Kaszubach, gdzie do jego dyspozycji jest prywatne jezioro. Jakiś czas temu, wypowiedział się na temat swojego świadczenia emerytalnego. Nie szczędził gorzkich słów i nazwał to "żenadą". Zobaczcie, ile co miesiąc wpływa na jego konto!

Rudi Schuberth ostro o swojej emeryturze! Mówi o żenadzie!

Rudi Schuberth wyraził ogromne rozgoryczenie, kiedy odkrył, że co miesiąc wpływa na jego konto 1200 złotych z tytułu emerytury.

- Od czasu do czasu będę musiał nadal występować i pokazywać się publicznie, bo ta moja emerytura to jest po prostu żenada. Artyści nie mają żadnych emerytur - wyznał w "Fakcie". 

Zobacz poniższą galerię: Rudi Schuberth emerytura

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany