Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan usłyszała wyrok w sprawie zniesławienia funkcjonariuszy Straży Granicznej

Szokujące szczegóły!

Barbara Kurdej-Szatan odmówiła prowadzenia programu śniadaniowego. Po latach wyznała, dlaczego nie przyjęła propozycji!

2023-05-15 20:37

Barbara Kurdej-Szatan (38l.) to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i osobowości telewizyjnych. Po odejściu z serialu "M jak Miłość" na jej koncie pojawiło się kilka nowych propozycji. Jedną z nich było z pewnością poprowadzenie kultowej śniadaniówki. Aktorka jednak nie przyjęła tej propozycji, po długim czasie wyjawia, dlaczego to zrobiła!

Barbara Kurdej-Szatan znana jest ze swoich wszechstronnych umiejętności. Artystka od lat gra w kultowych polskich komediach. W między czasie mogła również spróbować swoich sił jako prowadząca program "Kocham Cię Polsko". Po odejściu z serialu "M jak Miłość" aktorka nie czekała długo na nowe propozycje pracy. Jedną z nich okazała się propozycja prowadzenia programu "Dzień Dobry TVN". Jak teraz wyznała, nie przyjęła tej propozycji. Podała jeden powód! Poznajcie szczegóły.

Basia Kurdej-Szatan odmówiła TVN. Wiemy, z jakich powodów to zrobiła!

Basia Kurdej-Szatan uważa, że choć w "Dzień dobry TVN" mogłaby sobie całkiem nieźle poradzić, tak nie chce być z tego zapamiętana.

- Ja wiem, że odnalazłabym się i lubiłabym to. Ja lubię spotkania z ludźmi i rozmowy na różne tematy. Wiem, że spełniłabym się w tym. Tylko, że wiedziałam też przez to, ile programów prowadziłam i jak bardzo kocham aktorstwo, że zatarłaby się ta granica, w postrzeganiu mnie jako aktorki przez publiczność - wyznała Kurdej-Szatan w programie "Wirtualnej Polski".

Aktorka nie żałuje podjętej decyzji. Nie chce być kojarzona i znana z programów komercyjnych, bowiem jak wspomniała jest przede wszystkim aktorką i kończyła szkołę aktorską. To jej wymarzony zawód.

A Wy oglądacie telewizję śniadaniową? Zagłosuj w naszej sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Szatan nie kierowca - Basia Kurdej Szatan za kierownicą

Basia Kurdej-Szatan pędzi po sukienkę. Zapomniała o kierunkowskazach!
Sonda
Oglądasz telewizję śniadaniową?