Barbara Kurdej- Szatan: Basia nie chciała zastąpić Hołowni

i

Autor: Baranowski/Akpa, Instagram Barbara Kurdej- Szatan: Basia nie chciała zastąpić Hołowni

Barbara Kurdej-Szatan odrzuciła propozycję TVN! Nie chciała zastąpić wielkiej gwiazdy

2021-05-31 5:03

Ostatnio wielu fanów dobrej rozrywki ekscytuje się powrotem „Mam talent!” na antenę TVN. Show wraca po dwóch latach przerwy, ale nie jest łatwo. Trzeba przecież skompletować skład jurorów i prowadzących. Wszak z programu odszedł m.in. Szymon Hołownia (46 l.), który skupił się na działaniach politycznych. Propozycję zajęcia jego miejsca miała dostać Barbara Kurdej-Szatan (36 l.). Jak się okazuje, gwiazda ma inne plany. Dlaczego gwiazda "M jak miłość" odrzuciła propozycję TVN?

W internecie ostatnio pojawia się wiele wieści na temat roszad personalnych w „Mam talent!”. Można przeczytać, że o posadę prowadzącej w miejsce Szymona Hołowni starała się właśnie Barbara Kurdej-Szatan, jednak jej kandydatura nie została zaakceptowana. Gwiazda „M jak miłość” w końcu postanowiła wyjaśnić sprawę.

Jak się okazuje - to ona nie przyjęła propozycji od TVN!

Kuba Wojewódzki już nie jest "królem TVN"! Będzie wściekły, kiedy zobaczy kto go zastąpił!

Basia wyznała, że owszem dostała propozycję od stacji, jednak nie do końca widzi się w roli prowadzącej „Mam talent!”. Zdradziła natomiast, że zamiast tego szykuje inny projekt, o którym poinformuje w niedalekiej przyszłości.

– Owszem, miałam taką propozycję ze strony TVN. Stacja zastanawiała się nad wieloma postaciami, a ja sama nie byłam przekonana do tego pomysłu. Natomiast mamy inne plany z grupą Discovery, na które ogromnie się cieszę! Niebawem na pewno będę mogła Wam zdradzić szczegóły, bądźcie czujni - powiedziała w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Czyżby chodziło o nowy serial? Nie jest tajemnicą, że pozycja aktorki w TVP nie jest już tak pewna jak przed laty kiedy prowadziła kilka programów.

Karol Strasburger szczerze o trudach rodzicielstwa. Jaką mamą jest jego żona? TYLKO U NAS

Kurdej-Szatan znika z "M jak miłość". Joanna Konieczna-Krzyżaniak z superseriale.pl, wyjaśnia dlaczego [HOT]
Sonda
Który program jest lepszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany