Basia Kurdej-Szatan ma naprawdę złą passę! Właśnie się dowiedzieliśmy. Potężny cios, to będzie duży stres

i

Autor: AKPA Basia Kurdej-Szatan ma naprawdę złą passę! Właśnie się dowiedzieliśmy. Potężny cios, to będzie duży stres

Basia Kurdej-Szatan ma naprawdę złą passę! Właśnie się dowiedzieliśmy. Potężny cios, to będzie duży stres

2022-06-08 10:56

Barbara Kurdej-Szatan dwoi się i troi, by odbudować reputację po skandalicznej wypowiedzi na temat straży granicznej. Salwa przekleństw, której wówczas użyła, wraca do niej jednak jak bumerang. Aktorka ma naprawdę złą passę i ostatnie informacje, które właśnie poznaliśmy, tylko to potwierdzają. Potężny cios, to będzie dla niej duży stres.

Aktualizacja:

Basia Kurdej-Szatan skomentowała sprawę na Instagramie. "A! Ok świetnie. Fajnie, że dowiaduję się o tym z internetu. Szybciej trzeba zrobić szopkę medialną, niż oficjalnie poinformować zainteresowaną. Prokuratura złożyła sprawę do sądu i poinformowała media. Tylko nikt nie był łaskawy poinformować mnie", napisała.

Wcześniej pisaliśmy:

Barbara Kurdej-Szatan robi, co w jej mocy, by wrócić na medialne salony, z marnym skutkiem. Aktorka straciła pracę w wielu produkcjach po swoim wpisie na Instagramie, gdzie w salwie przekleństw wyzywała strażników granicznych. Odnosiła się w ten sposób do ich rzekomego okrucieństwa wobec uchodźców. Wpis szybko zniknął z sieci, a Kurdej-Szatan przeprosiła, ale niesmak pozostał i ciągnie się z nią do dziś. Teraz okazuje się, że zła passa nie opuszcza celebrytki. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, Prokuratura Okręgowa w Warszawie właśnie (7 czerwca) skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Kurdej-Szatan. Ma odpowiadać za zniesławienie Straży Granicznej oraz jej funkcjonariuszy, nazywając ich "maszynami bez mózgów oraz mordercami". "Kobieta została oskarżona o to, że 4 listopada 2021 roku za pomocą środków masowego komunikowania na portalu społecznościowym zniesławiła Straż Graniczną oraz jej funkcjonariuszy" - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Basia Kurdej-Szatan traci najlepszą robotę? Zobacz poniższą galerię zdjęć

Za to, co zrobiła Basia Kurdej-Szatan, grozi jej grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Do tej pory aktorka nie przyznawała się do zarzucanego jej czynu i złożyła obszerne wyjaśnienia. W mediach próbowała też tłumaczyć się ze swojego zachowania, twierdząc, że zareagowała emocjonalnie na wyrządzaną krzywdę ludziom na granicy, ale nie chciała nikogo personalnie atakować. Ludzie jednak jej nie uwierzyli, a sądząc po licznych komentarzach pod materiałami na temat aktorki, stracili do niej również sympatię. Aktorka nieustannie próbuje naprawić swój wizerunek. Czy podczas procesu sądowego jej się to uda? Czas pokaże.

Sonda
Czy akt oskarżenia przeciwko Barbarze Kurdej-Szatan za wypowiedzi o straży granicznej to przesada?
Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE