Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: AKPA

Boskie kształty!

Basia Kurdej-Szatan wygina się na basenie! Tak wygląda jej sylwetka po dwóch porodach! Fani w szoku

2023-07-21 14:03

Basia Kurdej-Szatan w pełni korzysta z dobrodziejstw urlopu. Gwiazda zażywa relaksu, podróżując po Europie kamperem. Aktorka zdecydowała się zaprezentować obserwatorom swoją nienaganną sylwetkę w bikini. Tak wygląda jej figura po dwóch porodach. Zobaczcie!

Popularność Barbarze Kurdej-Szatan przyniosło wiele telewizyjnych produkcji. Między innymi "M jak Miłość", jeden z najbardziej ulubionych seriali Polaków. Ostatnie lata jednak nie należały jednak do najłatwiejszych. Aktorka musiała zmierzyć się z kryzysem wizerunkowym, kiedy w wulgarny sposób w swoich mediach społecznościowych zaatakowała Straż Graniczną. Teraz aktorka ciężkie chwile ma już za sobą. Basię Kurdej-Szatan znów można oglądać na szklanym ekranie, tym razem w serialu Polsatu „Domek na szczęście”. Teraz, aktorka wypoczywa, podróżując kamperem. Pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym!

Basia Kurdej-Szatan wygrzewa się na wakacjach! Tak wygląda jej figura po dwóch porodach

Podczas europejskich wojaży przyszedł czas na wymarzone Włochy. Basia Kurdej-Szatan zaprezentowała swoją nienaganną sylwetkę, prężąc się w limonkowym bikini. Internauci zwrócili uwagę na imponującą formę Basi, która ma za sobą dwa porody. W 2012 roku na świat przyszła jej córka Hanna, osiem lat później jej syn, Henryk.

Zobacz poniższą galerię: Basia Kurdej-Szatan na seks trzeba mieć zawsze czas

Basia Kurdej-Szatan pędzi po sukienkę. Zapomniała o kierunkowskazach!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany