Beata Kozidrak straci film przez pijacki rajd?!

2021-10-16 5:45
Beata Kozidrak
Autor: Adamos, Shutterstock, materiały prasowe Beata Kozidrak

Wygląda na to, że Beata Kozidrak (61 l.) długo jeszcze będzie mierzyła się z konsekwencjami swojego pijackiego rajdu samochodowego. Gwiazda bardzo cieszyła się, gdy ogłoszono, że powstanie film fabularny o jej życiu. Niestety, jak się właśnie dowiedzieliśmy, historii Kozidrak raczej nie zobaczymy na ekranach kin.

Beata Kozidrak nieźle sobie nagrabiła, gdy na początku września brawurowo ruszyła przed siebie swoim bmw, będąc pod wpływem alkoholu. Medioznawcy od razu przewidywali konsekwencje i straty finansowe. Już kilka dni po pijackim ekscesie od gwiazdy Bajmu odcięła się marka popularnego napoju gazowanego, którego była ostatnio twarzą. Jak podały media, Beata straciła też kilka koncertów. I choć wykazała skruchę, przeprosiła i wróciła już na scenę, wygląda na to, że to nie koniec konsekwencji czynu gwiazdy.

POLECAMY: Wiadomo, co się teraz dzieje z Beatą Kozidrak! Do sieci trafiło zdjęcie!

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, producenci filmu biograficznego, który w fabularnej formie miał pokazać historię życia Beaty Kozidrak, wycofują się ze swojego pomysłu. Piosenkarka była bardzo podekscytowana tym projektem. - Chyba nic piękniejszego nie mogłoby mi się przydarzyć, jak pokazanie mojego życia na dużym ekranie – mówiła Beata, gdy świat dowiedział się o planach stworzenia filmu o niej.

- Bardzo się cieszę, bo okazuje się, że moja twórczość jest ważna nie tylko dla publiczności, ale także dla wspaniałych osób związanych z filmem. Jestem ciekawa scenariusza i tego, jaki fragment mojego życia będzie w nim zawarty – cieszyła się Bajmu.

Produkcją miało zająć się jedno z lubelskich studiów filmowych. Z informacji, które dotarły do „Super Expressu”, wynika jednak, że filmu nie będzie. Mógł się do tego przyczynić m.in. pijacki występek gwiazdy.

Miejmy jednak nadzieję, że producenci jeszcze zmienią zdanie. Film o życiu Beaty mógłby być hitem.

Pierwszy występ Beaty Kozidrak po pijackim rajdzie