Nowe zdjęcia gwiazdy

Beata Kozidrak straciła prywatnego szofera. Kto teraz jest jej kierowcą?

2023-03-06 5:09

Beata Kozidrak (63 l.) jeszcze przez długie lata będzie odczuwała konsekwencje swojego pijackiego rajdu, po którym na pięć lat straciła prawo jazdy. Gwiazda, po tym jak odebrano jej uprawnienia, musi korzystać z taksówek. Córka, która do tej pory robiła za jej szofera, została bowiem mamą i teraz to dziecko jest jej priorytetem.

Sprawą wokalistki Bajmu żyła cała Polska. We wrześniu 2021 roku została ona zatrzymana przez policję na jednej z warszawskich ulic. Badanie wykazało, że ma dwa promile alkoholu we krwi. Sprawa trafiła do sądu, a ten prawomocnym wyrokiem z sierpnia 2022 roku, ukarał ją grzywną w łącznej wysokości 70 tysięcy złotych oraz pięcioletnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Córka robiła za szofera Kozidrak

Od chwili zatrzymania przez funkcjonariuszy, gwiazda hitu "Siedzę i myślę" musi liczyć na pomoc bliskich, jeśli chce przemieszczać się po stolicy. Jeszcze do niedawna za szofera służyła jej młodsza córka Agata (30 l.). Kilka miesięcy temu została jednak mamą i nie ma już tyle wolnego czasu, co kiedyś.

Beata Kozidrak w taksówce

Ratunkiem dla Beaty są więc taksówki. Ostatnio gwiazda wybrała się do eleganckiego sklepu z modną biżuterią. Kiedy go opuściła, auto czekało już przed wejściem. I chociaż artystka ukrywała się za ciemnymi, dużymi okularami, taksówkarz z pewnością rozpoznał swoją klientkę. Ciekawe o czym rozmawiali w drodze do jej domu...

Oświadczenie Beaty Kozidrak w sądzie - 4 maja 2022
Sonda
Chciałbyś/chciałabyś, żeby Twoja babcia była jak Beata Kozidrak?
Nasi Partnerzy polecają