Beata Kozidrak wspiera schronisko dla bezdomnych zwierząt. Powstaje coś specjalnego! Skradła moje serce

i

Autor: AKPA/Podlewski

Sama słodycz!

Beata Kozidrak wspiera schronisko dla bezdomnych zwierząt. Powstaje coś specjalnego! "Skradła moje serce"

2022-11-29 21:50

Beata Kozidrak (62 l.) pokazała, że ma wielkie serce! Artystka postanowiła wesprzeć bezdomne zwierzaki na zimę i wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Jej efektem będzie specjalny kalendarz na 2023 rok, dzięki któremu Schronisko w Lublinie ma nadzieję zebrać jak najwięcej środków dla swoich podopiecznych. Wokalistka do zdjęć zapozowała w szczególnie uroczym towarzystwie Lili, która momentalnie skradła jej serce!

Beata Kozidrak wspiera bezdomne psiaki na zimę. Gwiazda wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Miała uroczą towarzyszkę! "Całym sercem kocham zwierzęta"

Sami nie wiemy, kto jest słodszy na zdjęciach do nowego kalendarza Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie, czworonożna Lili, czy Beata Kozidrak! Wokalistka postanowiła wesprzeć bezdomne psiaki na zimę, biorąc udział w przygotowaniu kalendarza na 2023 rok. W ten sposób schronisko ma nadzieję zasilić swój budżet dodatkowymi środkami, które zostaną przeznaczone na pomoc dla potrzebujących podopiecznych.

Trwają prace nad kalendarzem Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Lublinie na rok 2023. Biorę udział w tym projekcie, bo całym sercem kocham zwierzęta, a szczególną miłością zawsze darzyłam psy. Na sesji zdjęciowej Lili skradła moje serce. Pozowała jak prawdziwa modelka 😁 Kochani, zachęcam Was do adopcji zwierząt i wsparcia lubelskiego schroniska poprzez zakup kalendarza. Już za kilka dni trafi on do sprzedaży ❤️ - zachęcała fanów do wsparcia szczytnego celu Beata Kozidrak. Do tego zamieściła urocze wideo, pozwalające zajrzeć za kulisy sesji! Nastroje wyraźnie dopisywały.

Zobaczcie sami poniżej! Znajdziecie tam także okładkę kalendarza, który już trafił do druku, a niedługo - do Waszych rąk i pod choinki. Idealny pomysł na prezent dla wielbicieli naszych małych przyjaciół.

Jak wyglądała spektakularna metamorfoza Beaty Kozidrak? Gwiazda ostro wzięła się za swoją sylwetkę! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy Ty też wspierasz bezdomne zwierzaki?
Beata Kozidrak jak prawdziwa królowa: Wszyscy rzucają się jej do stóp!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają