Big Boy schudł 170 kilogramów i pokazał obwisłą skórę.

i

Autor: AKPA/Podlewski

Ale metamorfoza!

Big Boy schudł 170 kilogramów i pokazał obwisłą skórę. Internauci nazywają ją UROCZĄ

2022-12-30 11:17

Mateusz "Big Boy" Borkowski (37 l.) to gwiazdor stacji TTV. Rozpoznawalność przyniósł mu udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym komentował produkcje telewizyjne. Big Boy przeszedł na oczach widzów spektakularną metamorfozę. Schudł aż 170 kilogramów! Teraz chętnie pokazuje się bez koszulki i eksponuje luźną, obwisłą skórę. Zdaniem niektórych jest... urocza.

Mateusz "Big Boy" Borkowski zyskał rozpoznawalność za sprawą programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie szybko polubili go za kąśliwe uwagi i poczucie humoru. Na ich oczach przeszedł zwalającą z nóg metamorfozę. Schudł 170 kilogramów! Wcześniej jego waga wynosiła aż 240 kilogramów, przez miał trudności z poruszaniem się. Jak szacowali lekarze, gdyby nie zmienił trybu życia, mógłby umrzeć w ciągu zaledwie 3-4 lat. Mateusz Borkowski przeszedł operację bariatryczną, która polegała na zmniejszeniu objętości żołądka. Pomogła nie tylko interwencja chirurgiczna, ale także dieta. Mężczyzna zaczął zdrowo się odżywiać, zrezygnował z fast foodów, alkoholu i mocno przetworzonych produktów. Zadbał również o swoją kondycję. Dzisiaj 30-kilometrowy spacer nie jest dla niego żadnym wyzwaniem.

Mateusz Borkowski pokazał obwisłą skórę. Zaskakująca reakcja internautów

Big Boy chętnie pokazuje swoje ciało w mediach społecznościowych. Często pozuje bez koszulki i nie wstydzi się nadmiarowej, luźnej skóry, która została po wrzuceniu 170 kilogramów. Co więcej, nie ma zamiaru jej usuwać, choć pacjenci często korzystają z takiej możliwości.

- Jestem leniem. Nie chce mi się przechodzić przez to jeszcze raz. Nie chcę kolejnej narkozy, rehabilitacji. Trzeba siebie akceptować i nie przejmować się tym, co mówią lub piszą inni - powiedział w "Dzień dobry TVN" w 2021 roku.

Święta Bożego Narodzenia Borkowski spędził w Omanie, gdzie wypoczywał i kąpał się w morzu. Mężczyzna opublikował zdjęcie z plaży i po raz kolejny pokazał, że ma do siebie dużo dystansu.

- Zabrałem swoją obwisłą skórę w morskie fale. Niech ona też ma coś z tych świąt - napisał.

Internauci życzyli Big Boyowi udanego wypoczynku i gratulowali mu spektakularnej przemiany. Co ciekawe, jeden z nich napisał, że nadmiar skóry u Borkowskiego wygląda… uroczo.

- Urocza skórka - czytamy.

Zgadzacie się?

Sonda
Czy zmagasz się z nadwagą?

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Uważaj na TE proste błędy!

Posłuchaj, jak odchudzać się z głową i cieszyć się normalnym życiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają