Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN

2018-05-21 16:12
Bogdan Rymanowski
Autor: AKPA

Bogdan Rymanowski, prowadzący programy "Kawa na ławę" oraz "Jeden na jeden", odchodzi z TVN-u. Jego miejsce ma zająć Konrad Piasecki, dotychczas przeprowadzający wywiady w Radiu Zet.

Jak donosi portal Press.pl Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN-u. Jego miejsce ma zająć Konrad Piasecki, dotychczas przeprowadzający wywiady w Radiu Zet. „Press" spekuluje, że Rymanowski miałby trafić do Polsatu, gdzie prowadziły „Wydarzenia", sztandarowy program informacyjny tej stacji - plotkom tym zaprzecza jednak - przynajmniej na razie - Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

Bogdan Rymanowski z TVN-em związany jest od 16 lat. Prowadził "Fakty" i magazyny publicystyczne w TVN24: "24 godziny", "Rozmowę Rymanowskiego". Z kolei w latach 1997-2001 był prowadzącym "Faktów w południe" w TVN, a ponadto niektórych wydań "Kropki nad i". Dodajmy, że w 2001 r. Rymanowski obejmował funkcję szefa i gospodarza "Wydarzeń" w Telewizji Puls, zaś w latach 1990-1997 pracował w RMF FM, a jeszcze wcześniej współpracował z Telewizją Polską.

Sezon uroczystości  uważamy za otwarty – a jak uroczystość to tort. A jak tort – to taki!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE