Zobacz zdjęcia

Borys Szyc zdradził, kto pomógł mu dostać pracę. Przy okazji zobaczyliśmy, jak wygląda jego córka

2023-08-08 4:42

Wydawać by się mogło, że taki gwiazdor jak Borys Szyc (45 l.) nie potrzebuje pomocy w zdobyciu roli. Prawda okazała się zgoła inna. Fuchę w filmie „Miało Cię nie być" załatwiła mu bowiem córka, u boku której występuje. Kim jest Sonia Szyc i czy pójdzie w ślady ojca?

Borys Szyc wyznał, kto załatwił mu rolę w filmie

Sonia Szyc (19 l.) zadebiutowała na dużym ekranie obok znanego taty. Grana przez nią Mańka nieoczekiwanie wkracza do świata ojca, z którym od dawna nie utrzymuje kontaktów. Nie zamierza zabawić w nim długo, ale ten standardowo krzyżuje jej plany. Nie tylko odkrywa, że dziewczyna jest w ciąży, ale też – wbrew woli córki – postanawia jej pomóc. Już teraz mówi się, że Sonia jest odkryciem aktorskim, a świat filmu stoi przed nią otworem. Dumy nie kryje Borys.

„Nigdy bym nie wpadł na to, że będę kiedyś na plakacie ze swoim dzieckiem. To bardzo wzruszający i niezwykły dla mnie moment. Dzięki, Sonia, za wszystko! Za załatwienie roli, za miłość, za to, że po prostu jesteś..." – napisał na Instagramie.

O czym opowiada film "Miało cię nie być"?

Najnowszy film reżysera komediowego hitu „Teściowie”. Wypełniona humorem i emocjami opowieść o zderzeniu dwóch pokoleń i całkowicie różnych sposobów patrzenia na świat i temat rodzicielstwa. Sonia Szyc została wyróżniona za swój brawurowy występ nagrodą Mastercard RISING STAR, otrzymaną w ramach festiwalu filmowego Mastercard OFF CAMERA

Siedemnastoletnia Mańka nieoczekiwanie wkracza do świata ojca, z którym od dawna nie utrzymuje kontaktów. Nie zamierza zabawić w nim długo, ale ten standardowo krzyżuje jej plany. Nie tylko odkrywa, że dziewczyna jest w ciąży, ale też, wbrew woli córki, postanawia jej pomóc. Co jednak czterdziestoletni mężczyzna może wiedzieć o problemach dorastającej nastolatki? Niewiele. Dlatego też wpada na pomysł, aby poszukać wsparcia i rady u byłych partnerek. Spotkania z barwną grupą „eks”, wśród których znajdą się zarówno wojująca feministka, jak i tancerka z nocnego klubu, staną się dla ojca i córki szansą na nowy początek. Finał ich wspólnych perypetii zaskoczy każdego.

Borys Szyc o piciu i ćpaniu w Warszawiance i walce z uzależnieniami / "Mellina" #31
Sonda
Lubisz oglądać polskie filmy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany