Bronisław Cieślak kilka lat przed śmiercią wyjawił prawdę o swoim ojcostwie. To był totalny szok!

2021-05-02 17:39
Bronisław Cieślak
Autor: AKPA Bronisław Cieślak

Bronisław Cieślak nie żyje. Legendarny porucznik Borewicz z serialu "07 zgłoś się" zmarł po walce z rakiem. Aktor miał trójkę dzieci, ale ze względu na swoją czasochłonną pracę zawodową, nie mógł się nimi zajmować tak, jak chciał. Bronisław Cieślak kilka lat przed śmiercią wyjawił prawdę o swoim ojcostwie. Dla wielu ludzi był to totalny szok, bowiem gwiazdor serialu "07 zgłoś się" przyznał, że wychowywał swoje dzieci... przez telefon. Na dodatek ani córki Bronisława Cieślaka, ani jego syn, nie zdecydowali się pójść w jego ślady i zostać aktorami.

Bronisław Cieślak nie żyje (CZYTAJ TU). Słynny aktor w młodości był człowiekiem niezwykle zapracowanym. Niestety to musiało odbić się na jego dzieciach. Gdy Bronisław Cieślak harował na planie "07 zgłoś się", jego pociechami musiała zajmować się żona. W szczerej rozmowie z magazynem "Show" przed sześcioma lat aktor zdradził, jak wówczas wyglądało jego życie rodzinne. - Najbardziej żałuję, że wychowałem moje dzieci przez telefon. Nie było mnie w domu, nie chodziłem na wywiadówki. Nie byłem wzorowym ojcem - przyznał samokrytycznie. - Może dlatego żadne z moich dzieci nie tylko nie chciało zostać aktorem, ale nawet nie imponowało im, że byłem Borewiczem - dodał. Dzieci Bronisława Cieślaka znalazły jednak miejsce w życiu. Legendarny aktor był z nich bardzo dumny. Obawiał się tylko trochę o przyszłość swojego syna. 

CZYTAJ TAKŻE: Bronisław Cieślak nie żyje. Gwiazdor "07 zgłoś się" był też politykiem. Pełnił ważną funkcję w SLD

- Najstarsza córka skończyła rekreację i turystykę: pracuje w biurze podróży. Młodsza, Zosia jest lingwistką i została tłumaczem. Najmłodszy Janek studiuje filozofię i bardzo dobrze mu idzie - otrzymuje stypendium rektorskie - zdradził Bronisław Cieślak. - Zastanawiamy się, co prawda z żoną, co taki filozof może robić po studiach. Zresztą m.in. dlatego muszę dalej pracować - wyraził swoje obawy aktor, który sam studiował niezbyt przyszłościowy kierunek - etnongrafię. 

ZOBACZ TAKŻE: Dramat Olgi Bończyk. To dlatego nie ma mężczyzny. Bardzo smutna historia

QUIZ. Wiedźmin, Hans Kloss, porucznik Borewicz - bohaterowie polskiej popkultury

Pytanie 1 z 15
Jaki przydomek nosił wiedźmin Geralt z Rivii, główny bohater powieści A. Sapkowskiego?
Bronisław Cieślak nie żyje. Wspominamy najlepsze sceny aktora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE