Była najmłodszą uczestniczką Big Brothera. Czym dziś zajmuje się Karolina Pachniewicz? Padniecie z wrażenia!

i

Autor: Instagram/Karolina Pachniewicz

"Gulczas, a jak myślisz?"

Była najmłodszą uczestniczką "Big Brothera". Czym dziś zajmuje się Karolina Pachniewicz? Padniecie z wrażenia!

2022-12-14 20:21

Karolina Pachniewicz (42 l.) zapadła widzom "Big Brothera" w pamięć m.in. swoim słynnym powiedzonkiem "Gulczas, a jak myślisz?". Choć najmłodsza wówczas uczestniczka show stanowiła powiew świeżości w programie, po jego zakończeniu szybko zniknęła ze świata polskiego showbiznesu. Dlaczego? Po latach ujawnia prawdę! Wiemy, czym się obecnie zajmuje.

Karolina Pachniewicz była najmłodszą uczestniczką "Big Brothera". Dziś jest już babcią! Czym się obecnie zajmuje?

Kiedy na antenie TVN w 2001 roku wyemitowano pierwsze odcinki kultowego już dziś programu "Big Brother", widzowie wręcz oszaleli na punkcie Karoliny Pachniewicz, która była najmłodszą uczestniczką show. Choć jej energia i słynne powiedzonko "Gulczas, a jak myślisz?" przeszły już do medialnej historii, Pachniewicz nie zagrzała długo miejsca w polskim showbiznesie, po jakimś czasie znikając bez śladu.

Dziś wiemy już, co się z nią dzieje! Okazuje się, że Karolina Pachniewicz wyprowadziła się z Polski do Wielkiej Brytanii, gdzie obecnie mieszka ze swoją rodziną. Karolinę pamiętacie jeszcze taką, jaką widzieliście na małym ekranie? Możecie się odrobinę zdziwić - dziś to już dumna babcia!

Karolina Pachniewicz po latach udzieliła wywiadu, w którym tłumaczy, że decyzję o opuszczeniu Polski przyśpieszył rozpad romansu z Grzegorzem Mielcem, jaki nawiązała w trakcie kręcenia odcinków "Big Brothera". To tu poznała swojego aktualnego partnera, Davida. Choć para nie doczekała się wspólnych dzieci, partner Karoliny Pachniewicz ma już córkę z pierwszego związku, która sama niedawno została mamą. 

Kochani to jest moja przyszywana wnuczka Delilah. Davida córki dzidzia. Mój malutki skarbuś - pisała rozanielona Karolina Pachniewicz, chwaląc się uroczym zdjęciem dziewczynki. Musimy przyznać, sami ledwo rozpoznaliśmy Karolinę Pachniewicz na aktualnych zdjęciach! Zobaczcie sami.

Sonda
Czy oglądaliście program "Big Brother"?
Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani