Jego psoty w jacuzzi z Frytką obejrzała cała Polska. Czym dziś zajmuje się Łukasz Wiewiórski z Big Brothera?

i

Autor: AKPA/Niemiec

Wspomnień czar

Jego psoty w jacuzzi z Frytką obejrzała cała Polska. Czym dziś zajmuje się Łukasz Wiewiórski z "Big Brothera"?

2022-10-12 18:40

Łukasz Wiewiórski zasłynął jako Ken w "Big Brotherze". Kiedy cała Polska była świadkiem jego "tête-à-tête" z Agnieszką "Frytką" Frykowską w pamiętnym jacuzzi, wydawać by się mogło, że drzwi do wielkiej kariery w rodzimym show-biznesie stoją dla niego otworem. Szybko okazało się jednak, że pomimo pikantnego skandalu kolejne intratne propozycje współpracy przestały napływać... Czym dziś zajmuje się Wiewiórski i jak udało mu się wrócić do branży? Od jego udziału w show minęło już 20 lat!

Kiedyś był znany jako Ken z "Big Brothera". Razem z Frytką figlowali w jacuzzi. Dziś zmienił się nie do poznania!

Pewnych rzeczy się nie zapomina - takich np. gorących wieczorów w "Big Brotherze", kiedy to Agnieszka "Frytka" Frykowska, oraz Łukasz "Ken" Wiewiórski pokusili się o małe psoty w jacuzzi. Media grzmiały o seksie na wizji, sami zainteresowani zaś zdobyte w ten sposób zainteresowanie starali się wykorzystać do zyskania kolejnych szans na sukces w show-biznesie. Aż nam się łezka nostalgii zakręciła w oku.

Frytce szybko jednak przestało być do śmiechu, kiedy zaczęto nazywać ją, według jej słów, Panią "lekkich obyczajów". To właśnie wtedy celebrytka przystąpiła do gwałtownego odwrotu i zaczęła prosić widzów o powstrzymanie zbereźnych myśli, jako że do żadnego stosunku miało ostatecznie nie dojść.

Media donosiły o stosunku seksualnym, którego... nie było! Prawda jest taka, że któryś z operatorów tak pędził z kamerą, że walnął z impetem w lustro weneckie. Huk sprawił, że natychmiast oprzytomniałam i zakończyliśmy baraszkowanie w pianie... Tymczasem w eter poszła informacja, że bzykaliśmy się na wizji jak króliki, a mnie okrzyknięto dz*wką wszech czasów - wspominała traumatyczne początki swojego "5 minut" sławy Agnieszka Frykowska w swojej książce "Pokonaj siebie". Rzecz jasna gorąco współczujemy.

Jak skandal z seksem, lub jego brakiem, odbił się z kolei na pierwszych krokach w branży Łukasza Wiewiórskiego? Choć nie udało mu się ani zrobić zawrotnej kariery "na salonach", ani wytrwać w związku z poznaną w programie Frykowską, nie oznacza to, że nie znalazł dla siebie miejsca! 

Choć początkowo próbował swoich sił w modelingu oraz aktorstwie, te plany nie powiodły się tak, jak Wiewiórski na to liczył. Celebryta mógł liczyć co najwyżej na trzecioligowe ścianki oraz sesje dla gazetek promocyjnych. Szczęście uśmiechnęło się jednak do niego w 2017 roku, kiedy to otrzymał szansę na powrót do show-biznesu, tym razem "od kuchni". 

Jako kierownik planu zdjęciowego Łukasz Wiewiórski poradził sobie doskonale, co otworzyło mu drzwi do ścieżki kariery w świecie filmu i telewizji. Choć więc nie został sam gwiazdą, Ken z "Big Brothera" ma za to codziennie okazję z nimi pracować. Czy ta "nagroda pocieszenie" spełnia jego oczekiwania? Sądząc po zdjęciach, jakie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych, aktualne życie wybitnie mu odpowiada. Zobaczcie sami, jak dziś wygląda Łukasz Wiewiórski z "Big Brothera". Od jego udziału w show minęło już 20 lat!

Karierę dzięki reality show zrobił nie tylko Łukasz Wiewiórski! Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej, jak bawiły się podczas szalonego road tripu po Stanach Zjednoczonych Ania i Mariola z "Sanatorium miłości".

Sonda
Pamiętasz wyczyny Kena i Frytki w "Big Brotherze"?
Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany