Wygryzie ją z "Top Model"?!

Caroline Derpienski MIAŻDŻY Joannę Krupę. "Jest już przeżytkiem...". Dalej jest jeszcze ostrzej! [TYLKO U NAS]

2023-08-04 17:06

Caroline Derpienski kilka miesięcy temu weszła z hukiem do polskiego show-biznesu i jest bez wątpienia z najbardziej kolorowych i kontrowersyjnych postaci w polskich mediach. Ostatnio była na premierze filmu "Porady na zdrady 2". W rozmowie z "Super Expressem" wbiła szpilę Joannie Krupie, zobaczcie o co poszło!

Caroline Derpienski to aktualnie jedna z najpopularniejszych polski influencerek. Kilka miesięcy temu szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. Od tamtej pory zabiera głos w wielu sprawach, często też z jej ust padają bardzo mocne słowa. Ostatnio modelka była na uroczystej premierze filmu "Porady na zdrady 2". W rozmowie z "Super Expressem" poruszyła temat Joanny Krupy. Nie gryzła się w język! Zobaczcie, co powiedziała!

Caroline Derpienski ostro o Joannie Krupie. Mówi, że jest już przeżytkiem!

W rozmowie z Caroline Derpienski reporter "Super Expressu" zapytał, czy modelka dostaje już jakieś propozycje, jeżeli chodzi o programy rozrywkowe w Polsce. Jak sama przyznała, ofert jest wiele, ale nie pojawiła się jeszcze taka, która by ją zadowoliła. Jej marzeniem jest zostać jurorką w programie "Top Model". Przy okazji wbiła szpilę obecnej prowadzącej, Joannie Krupie.

- Ja to najchętniej byłabym jury w Top Model, ponieważ Joanna Krupa jest już trochę przeżytkiem. Jeszcze niech wykorzysta te swoje pięć minut, bo co jej zostało. W Stanach jakby wróciła nikt, by się nią nie zainteresował. Nawet do "Miami Real Housewives, by jej nie przyjęli - powiedziała nam Derpienski.

Zobacz poniższą galerię:Carolina Derpieński podbija Amerykę 

Caroline Derpienski ostro o Joannie Krupie. "Jest już przeżytkiem..."