Ewa Bem przerywa milczenie po śmierci córki

i

Autor: AKPA Ewa Bem przerywa milczenie po śmierci córki

Kto ją zastąpił?

Choroba nie odpuszcza. Ewa Bem odwołuje kolejne koncerty, konieczne było zastępstwo

2023-09-07 13:12

Ewa Bem miała być jedną z gwiazd festiwalu w Sopocie. W ostatniej chwili odwołano występ, a artystkę zastąpiła Anna Karwan. - Wysyłamy największą moc zdrowia i szczęścia - powiedziała ze sceny. Ustaliliśmy, że do skutku nie doszedł także koncert w Świdniku. Został przełożony na 10 września i... też się nie odbędzie. Organizator przekazał smutne wieści.

Informacja o chorobie Ewy Bem zaniepokoiła jej fanów. Do sprawy odniósł się manager. - To tylko drobna niedyspozycja fizyczna. Przeciążenie pracą. Artystka niedługo wróci na scenę i do czynnej działalności artystycznej. To niestety nie będzie co prawda dziś albo jutro, ale - już niedługo. Mamy zaplanowane koncerty na jesień i jestem przekonany, że wszystkie się odbędą - zapewnił Andrzej Łukasik w rozmowie z WP.

Wszyscy mieli nadzieję, że 10 września artysta wystąpi w Świdniku. Poprzedni występ był zaplanowany na 27 sierpnia i został odwołany. "Pilna wiadomość dla osób, które wybierały się w niedzielę na koncert Ewy Bem. Z powodu problemów zdrowotnych artystki wydarzenie zostało przesunięte na 10 września" - pisali organizatorzy.

Choroba nie odpuszcza. Ewa Bem odwołuje kolejne koncerty, konieczne było zastępstwo

Niestety, występ zaplanowany na 10 września nie odbędzie się. "Zamiast ikony polskiego jazzu, legenda big beatu i rocka. W związku z problemami zdrowotnymi Ewy Bem w niedzielę na „Muzycznych wieczorach u Św. Kingi” zobaczymy zespół Skaldowie" - czytamy. 

Trzymamy kciuki, żeby Ewa Bem szybko wyzdrowiała!

Katarzyna Sawczuk - Top Of The Top Sopot Festival 2023

Jak dobrze znasz piosenki Dody?

Pytanie 1 z 12
Na początek coś prostego. W którym przeboju Doda śpiewa o problemach w pracy i niedocenianiu przez szefa?