Fani się zaniepokoili

Co się dzieje z Ewą Bem?! Nagle odwołała koncert. Pilne nowe informacje, nie dało się dłużej milczeć!

2023-08-25 13:51

Ewa Bem miała wystąpić podczas ostatniego dnia Sopot Festival. Stało się jednak coś bardzo niepokojącego. Artystka nagle odwołała koncert i jej piosenki musieli śpiewać inni artyści. Okazało się, że Ewa Bem ma problemy ze zdrowiem. Domysły na temat dolegliwości wokalistki zaczęły się mnożyć niczym grzyby po deszczu. Nie dało sie już dłużej milczeć. Menadżer gwiazdy przekazał pilne nowe informacje.

Ewa Bem nagle odwołała koncert na Sopot Festival. Fani poważnie zaniepokojeni

Ewa Bem miał porwać Operę Leśną podczas ostatniego dnia Sopot Festival. Ku niezadowoleniu czekających na swoją idolkę fanów, ta w ostatniej chwili odwołała swój występ. Za mikrofonem zastąpiła ją Anna Karwan. - Pani Ewo Bem, nasza królowo, nie mogła Pani do nas dojechać na nasz festiwal, ale my wysyłamy największą moc zdrowia i szczęścia - mówiła ze sceny młoda piosenkarka. Fani byli poważnie zaniepokojeni całą sytuacją. Co się dzieje z Ewą Bem?! Czy dolega jej coś poważnego? W takiej sytuacji nie dało się dłużej milczeć i głos zabrał menedżer artystki. O komentarz poprosił go portal Wirtualna Polska. Okazało się, że Ewa Bem niedługo wróci na scenę, choć... nie tak niedługo, jak chcieliby niektórzy. 

Ewa Bem z niedyspozycją fizyczną. Kiedy wraca na scenę?

Andrzej Łukasik zapewnia, że jego podopiecznej nie dolega nic poważnego. - To tylko drobna niedyspozycja fizyczna. Przeciążenie pracą. Artystka niedługo wróci na scenę i do czynnej działalności artystycznej. To niestety nie będzie co prawda dziś albo jutro, ale - już niedługo. Mamy zaplanowane koncerty na jesień i jestem przekonany, że wszystkie się odbędą - zapewnił optymistycznie menedżer Ewy Bem. Uff. Czekamy na powrót wielkiej artystki i życzymy jej dużo zdrowia.  

Pomorskie. Top of the Top Sopot Festival 2023