Ciężarna Agnieszka Włodarczyk w mechatych kapciach walczy z kubłami na śmieci

2021-07-07 8:57

Lada chwila po raz pierwszy zostanie mamą. Dlatego też Agnieszka Włodarczyk (41 l.) perfekcyjnie przygotowała się na ten wyjątkowy dzień. Gwiazda od kilku dni wozi w aucie spakowaną do szpitala walizkę oraz zestaw do pobrania krwi pępowinowej. To właśnie przez rzeczy do szpitala nie mogła zmieścić w samochodzie pojemników do segregacji śmieci, które kupiła w jednym z marketów budowlanych. Zobaczcie, jak sobie z nimi poradziła.

Przed Agnieszką Włodarczyk i jej partnerem Robertem Karasiem (32 l.) jeden z trudniejszych, ale z pewnością najpiękniejszych dni w życiu – dzień, w którym na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Dlatego też aktorka postanowiła się do niego przygotować już kilka tygodni temu.

Aktorka zakupiła zestaw do pobrania krwi pępowinowej, która może być wykorzystana przy leczeniu dziecka. Samo pobranie krwi oraz przekazanie jej do banku to koszt ok. 2–3 tys. zł. Przyszła mama zadbała również o walizkę, do której spakowała najpotrzebniejsze rzeczy zarówno dla siebie, jak i dla maleństwa. Jak się okazuje, gwiazda wozi ją od dawna w bagażniku.

Kilka dni temu wraz ze swoim bratem odwiedziła jeden ze sklepów, w którym kupiła pojemniki do segregacji śmieci. Jak widać, pomyślała nawet o tym.

ZOBACZ : Partner Agnieszki Włodarczyk miał potworny wypadek! Aktorka opisuje koszmar [ZDJĘCIA]

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE