Co łączy Patrycję Runo i Kordiana? Ten duet elekryzuje fanów

i

Autor: Materiały prasowe

Muzyka

Co łączy Patrycję Runo i Kordiana? Ten duet elekryzuje fanów

2022-12-08 8:55

Od wielu lat nazywana przez media oraz fanów Królową Cygańskiej piosenki Patrycja Runo wypuściła na rynek muzyczny piękną piosenkę przez wszystkich okrzykniętą nowym hitem polskich wesel. W utworze towarzyszy jej Kordian i nie brakuje już spekulacji, że tę dwójkę łączy coś więcej... Jaka jest prawda?

Do wykonania utworu „Żyję dziś dla Ciebie”, który został stworzony dla duetu, zaprosiła chłopaka z gór, króla góralskiego folk polo, czyli samego Kordiana. Artysta o gigantycznych zasięgach internetowych, cieszący się ogromną rzeszą fanów, już od jakiegoś czasu nazywany jest następcą Zenka Martyniuka. Piosenka zaśpiewana razem z Patrycją, utrzymana w bardzo romantycznym klimacie, podbijająca w ekspresowym tempie serca fanów, zdaje się, że tylko umocniła pozycję i status artysty.

Co łączy Patrycję Runo i Kordiana?

Co ciekawe, wielu fanów zastanawia się, czy piękny obrazek, który artyści wspólnie prezentują w mediach społecznościowych, jest stworzony tylko na potrzeby promocyjne nowej piosenki, czy rzeczywiście wspólne nagrania zbliżyły ich do siebie i jesteśmy właśnie świadkami narodzin nowej pary polskiego showbiznesu. Na pytanie odnośne bliższych relacji z partnerem z teledysku, Patrycja Runo pozostawia temat bez komentarza, natomiast Kordian z uśmiechem na ustach wyznał, że jest to naprawdę piękna i czarująca kobieta, a nie od dziś wiadomo, że przystojny Góral ma wielką słabość do urodziwych Cyganek, gdyż całkiem niedawno mówiono o jego bliższej relacji z Edytą Górniak. Jaka jest prawda dotycząca tej pary...czas pokarze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany