Roksana Węgiel podczas Eurowizji Junior

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel podczas Eurowizji Junior

Co Viki Gabor sądzi o swojej koleżance? Cała prawda o Roksanie Węgiel

2019-11-30 17:09

Viki Gabor wygrała tegoroczny konkurs Eurowizji Junior. Stając na podium, przeszła do historii. Nigdy wcześniej żaden kraj nie zdobył tej nagrody dwa razy z rzędu. Jej poprzedniczka to znana już dobrze Roksana Węgiel. Czy dziewczęta ze sobą konkurują? Viki wyznała całą prawdę o swojej koleżance.

Roksana Węgiel zwyciężyła "The Voice Kids". Niedługo po tym sukcesie, stanęła na scenie Eurowizji Junior. Również tam udało jej się zająć pierwsze miejsce. Jej koleżanka - Viki Gabor, szybko poszła w ślady Roksi i podczas 17. edycji międzynarodowego wydarzenia zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Dzięki niej, Polska drugi raz w historii wygrała konkurs Eurowizji. Fani młodych wokalistek lubią porównywać nastolatki. Czyżby przeszkadzało to jednej z nich? W jednym z wywiadów, Viki Gabor wyznała całą prawdę o swojej koleżance "po fachu". Jastrzabpost zapytał dziewczynę o to, czy nie przeszkadzają jej porównania do starszej znajomej. - Roksi jest super dziewczyną. Bardzo dobrze się znamy, nie przed kamerą. Jest naprawdę super, jest taka miła i tak super, że od pierwszego wejrzenia kocham tą dziewczynę. Super tworzy muzykę, super śpiewa i trzymam za nią kciuki aż do samego końca - wyznała Gabor. Może kiedyś wystąpi w duecie z Roksi Węgiel?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE