Co za widok! Kraśko zbiera kupy po koniach

2022-05-06 19:47
Kraśko zbiera kupy po koniach
Autor: papara20 Kraśko zbiera kupy po koniach

Karolina Ferenstein-Kraśko (45 l.) żadnej pracy się nie boi i nie wstydzi. Żona Piotra Kraśki (51 l.) razem z rodziną spędziła majówkę w stadninie w Gałkowie (woj. warmińsko-mazurskie). Ale zamiast się relaksować, zakasała rękawy i... sprzątała łajno po koniach.

Karolina Ferenstein-Kraśko, gdy bawi się na stołecznych imprezach, zawsze jest elegancko ubrana i ładnie uczesana. Ale gdy jedzie na Mazury, zrzuca z siebie sukienkę, włosy wiąże w kucyk i zakłada ubranie do jazdy konnej. Bo konie to wielka miłość żony dziennikarza. Dlatego gwiazda każdą wolną chwilę spędza w swojej stadninie. Tak było i w pierwszy weekend majowy. W tym roku niewiele brakowało, a musiałaby udać się tam bez męża. Piotr przez ostatnie tygodnie przebywał w USA jako korespondent „Faktów” TVN. W ostatniej chwili udało mu się jednak przyjechać do Polski.

Tak Kraśko spędziła majówkę

"Dzisiaj był wspaniały teren, majówka z przyjaciółmi i naszymi dziećmi na koniec dnia jeszcze Piotr wrócił z Washington. Jesteśmy wszyscy razem" - napisała wyraźnie szczęśliwa i przypomniała podobną historię sprzed lat. "Powroty do Domu prosto z Washingtonu! Taką też pamiętam majówkę, 15 lat temu, gdy Piotr był korespondentem w USA! Przez ostatnie dwa tygodnie jego nieobecności i oglądania jego relacji ze Stanów przypomniałam sobie ten szalony czas kiedy z trzymiesięcznym synkiem prosto z Gałkowa pędziłam do Washington właśnie..." - dodała przy zdjęciu z mężem.

Wyjazd do Gałkowa to jednak nie tylko jazda konna i rodzinna sielanka. Czasami Karolina musi chwycić za łopatę i posprzątać po swoich pupilach. I, jak widać, nie ma z tym problemu.

Zobacz: Żona Piotra Kraśki szczerze o swoim małżeństwie. „Tragedia i płacz non stop”

Osiodłany koń galopował ulicami Świdnika. Policjanci gonili go radiowozem
Sonda
Sprzątasz po swoim zwierzęciu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE