Cugowski śpiewał synowi na ślubie

2008-10-27 8:00

Ach, co to był za ślub! W sobotnie słoneczne popołudnie sakramentalne "tak" powiedzieli sobie lider rockowego zespołu Bracia Piotr Cugowski (29 l.) i jego wieloletnia przyjaciółka Eliza Tokarczyk (28 l.). Z czarownych wnętrz Archikatedry Lubelskiej młodych wyprowadzał potężny głos seniora muzycznego rodu Krzysztofa Cugowskiego (58 l.) śpiewającego im Ave Maria.

Lider Budki Suflera śpiewał tak pięknie, że niejednemu z gości zakręciła się w oku łza.

Fanki Braci z pewnością nie zaliczą tego roku do udanych. W czerwcu w związek małżeński wstąpił Wojtek Cugowski (32 l.) i spodziewa się już dziecka. Teraz w ślady starszego brata poszedł Piotr. Znajomi muzyka zapewniają jednak, że o żadnym naśladownictwie nie może być mowy.

- Eliza i Piotrek znają się od 8 lat. Po prostu bardzo się kochają i wreszcie postanowili się pobrać - mówią zgodnie ich przyjaciele.

Widać to było zresztą dokładnie, gdy zapatrzeni w siebie państwo młodzi wychodzili z kościoła. Eliza, na co dzień dziennikarka Polsatu News, nie kryła wzruszenia, patrząc na obrączkę na swym serdecznym palcu.

Życzeniom nie było końca. Wśród gości zauważyliśmy nie tylko muzyków Braci, ale i kolegów ojca pana młodego z Budki Suflera, m.in. Romualda Lipko (58 l.). O tym, że żeni się rockman z krwi i kości świadczyło natomiast auto, którym młodzi ruszyli w nową drogę życia. Piękna limuzyna w stylu retro z piskiem opon ruszyła wprost na przyjęcie weselne, gdzie zabawa trwała do białego rana.

Nasi Partnerzy polecają