Czesław Niemien nie zmarł na taka? Córka ujawnia inną przyczynę śmierci

i

Autor: AKPA Czesław Niemien nie zmarł na taka? Córka ujawnia inną przyczynę śmierci

Wskazała inną przyczynę śmierci ojca

Czesława Niemena nie zabił rak?! Jego córka ujawnia wstrząsającą prawdę: "Żyłby do dziś"

2022-09-07 15:05

Czesław Niemen (✝️64l.) zmarł 18 lat temu i do tej pory uważano, że oficjalną przyczyną jego śmierci był nowotwór układu chłonnego. Córka artysty ma jednak inne zdanie w tej sprawie. Natalia Niemen udzieliła obszernego wywiadu, w którym zdradziła, jak dokładnie wyglądały ostatnie dni życia jej ojca. Jest przekonana, że to nie rak zabił jej tatę i gdyby nie jedna rzecz Czesław Niemen żyłby do dziś.

Czesław Niemen był jednym z najwybitniejszych artystów w historii polskiej sceny muzycznej. Przez wiele lat chorował na nowotwór i to właśnie ta choroba była przez wiele lat uznawana za bezpośrednią przyczynę jego śmierci. Córka Niemena, Natalia udzieliła wywiadu "Vivie!", w którym zdradziła między innymi, że cała rodzina do końca wierzyła, że uda mu się wygrać z chorobą.

- Przy chorobie nowotworowej śmierć zawsze się czai. Był w nas strach, że nadejdzie, wszyscy o tym myśleliśmy. A z drugiej strony mieliśmy nadzieję, że będzie dobrze - wspominała Natalia.

Czesław Niemen mógłby żyć do dziś? Natalia twierdzi, że jej ojca nie zabił nowotwór

Natalia Niemen jest przekonana, że jej ojca nie zabił nowotwór. Córka artysty twierdzi, że gdyby nie remont w szpitalu, w którym przebywał, jej tata żyłby do dziś. Dokładnie opisała, jak wyglądały ostatnie dni życia Czesława Niemena. Twierdzi, że bezpośrednią przyczyną jego śmierci były powikłania po zapaleniu płuc, którego nabawił się w szpitalu.

- Mamy przekonanie, że gdyby nie wymiana okien na korytarzach warszawskiego szpitala onkologicznego w styczniu, po których przewożono pacjentów, w tym i mojego tatę, żyłby do dzisiaj. Ojciec po takiej jednej przejażdżce na wózku dostał zapalenia płuc i zapadł w śpiączkę. Po około dziesięciu dniach zmarł - mówiła Natalia Niemen.

Myślicie, że kiedykolwiek dowiemy się, jak było naprawdę?

Sonda
Czy pamiętasz najwybitniejsze utwory Czesława Niemena?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają