Danuta Martyniuk szykuje się na wielki bal i zagraniczne podróże... Znamy szczegóły!

2023-09-22 5:29

Danuta Martyniuk wygląda znakomicie. Efekty zabiegów, które zafundowała sobie w jednaj z renomowanych klinik medycyny estetycznej są widoczne gołym okiem. Żona Zenka nie przestaje dbać o siebie, a już niebawem swoją urodą i stylizacją olśni wszystkich na wielkim balu na Dolnym Śląsku.

Danuta MArtyniuk i Kalina Ben Sira

i

Autor: AKPA

Danuta Martyniuk honorowym gościem pokazu mody

Okazuje się, że Danusia Martyniuk ma grafik wcale nie mniej napięty niż jej sławny mąż. Żona króla disco polo jest rozchwytywana przez media, a także uwielbiana wśród przyjaciół. Przed nią wiele wystąpień publicznych, do których skrupulatnie przygotowuje się pod okiem Kaliny Ben Siry w jej klinikach medycyny estetycznej. Potem czeka ją krótki wypad do Paryża oraz miesięczny wyjazd do USA, gdzie będzie towarzyszyć Zenkowi.

Żona Zenka szykuje się na wielki bal!

Niedawno Martyniukowa ugościła Kalinę w swoim domu w Białowieży, a przy okazji nagrały też dla TVP Kobieta odcinek programu „Alchemia zdrowia i urody”, którego gospodynią jest Ben Sira, prezes La Perla. - Będzie wielki pokaz. Spotkałyśmy się, żeby omówić szczegóły. Przymierzałam suknię, w której zaprezentuję się podczas dużego wydarzenia modowego w Pałacu w Krotoszycach na Dolnym Śląsku już 29 września. Zdradzę, że kreacja projektu Marzeny Kuleszy jest cudowna, ręcznie haftowana przez zdolną lekarkę, która fascynuje się modą - zdradza Danusia, która jest doskonałej formie. Zabiegi, o których niedawno nam opowiadała wyraźnie jej służą.

Danuta Martyniuk o operacji plastycznej nosa: „Zrobiłam to dla zdrowia… oddychałam tylko jedną dziurką”

Jak dobrze znasz Zenka Martyniuka?

Pytanie 1 z 10
Z której piosenki grupy Akcent pochodzi cytat: "Jak do tego doszło nie wiem"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany