Dawid Woliński

i

Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Nie gryzł się w język!

Dawid Woliński OSTRO o Krzysztofie Stanowskim. Staje w obronie Janoszek?! Mowa o "kopaniu leżącego"

2023-08-02 14:52

Polski show-biznes od kilku tygodni żyje zdemaskowaniem przez Krzysztofa Stanowskiego kariery Natalii Janoszek. Coraz więcej gwiazd z polskiego show-biznesu zabiera głos w tej sprawie. Teraz przemówił Dawid Woliński, który nie szczędził Krzysztofowi Stanowskiego gorzkich słów.

Natalia Janoszek ogólnopolską popularność zyskała w "Tańcu z gwiazdami" a następnie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zajęła wysokie 4. miejsca. W mediach drobniutka aktorka znana jest jako polska gwiazda Bollywood. Krzysztof Stanowski z Kanału Sportowego postanowił prześwietlić jej karierę w Indiach. Końca tej afery nie widać, coraz więcej gwiazd polskiego show-biznesu zabiera głos w tej sprawie. Ostatnio skomentował to Dawid Woliński.

Dawid Woliński ostro o Stanowskim. Mówi, że kopie leżącą dziewczynę!

Dawid Woliński w rozmowie z serwisem "Plotek", że nie rozumie działań prowadzonych przez Krzysztofa Stanowskiego. Według jurora "Top Model" wygląda to jak "kopanie leżącego".

- Nie odnajduję przyjemności w kopaniu leżącego. Dorosły facet kopie po raz kolejny dziewczynę i sprawia mu to przyjemność i dziką satysfakcję. Nie do końca rozumiem schemat jego działania. Myślę, że gdyby prześwietlił wiele karier w tym kraju, to prawdopodobnie coś takiego mogłoby się również znaleźć - powiedział Woliński "Plotkowi"

Zobacz poniższą galerię: Krzysztof Stanowski nie odpuszcza Natalii Janoszek! Tym razem chodzi o Wikipedię 

Natalia Janoszek: Gwiazda bollywoodzkiego kina po Indiach porusza się z ochroniarzami!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany