Dzień dobry TVN, DDTVN

i

Autor: Kadr z Dzień Dobry TVN Dzień dobry TVN, DDTVN

Ale jaja w DDTVN! Dziennikarka wyszła w pole i zaliczyła wpadkę, o której trąbią wszyscy! Nagranie jest hitem sieci!

2021-05-28 10:14

DDTVN cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Jeden z ostatnich odcinków śniadaniowego pasma wywołał nie lada poruszenie w sieci. Dziennikarka, która wyszła w pole, by zapowiedzieć pogodę, zaliczyła wpadkę, która powaliła internautów na łopatki! Nagranie z jej występem z miejsca stało się hitem sieci!

Od kilku dni na Twitterze krąży nagranie z fragmentem DDTVN z rozbrajającą wpadką dziennikarki. Reporterka śniadaniówki stała na polu rzepaków i zapraszała widzów na prognozę pogody, którą akurat wtedy miał prowadzić Bartek Jędrzejak.

Najpierw poinformowała, że "redakcyjnie" teraz poszli na spacer".

- Jak nie pokazać państwu takiego widoku, jak pięknie i obficie w tym momencie kwitnie bez? - zaczęła reporterka DDTVN stojąc na polu pełnym rzepaków. 

Wpadka w DDTVN. Nagranie hitem sieci

W dodatku mówiąc to, dziennikarka rozglądała się po polu, na którym stała, na którym nie widać było żadnego bzu. Jak się okazało na jego tle znajdował się Bartek Jędrzejak, a reporterka, która najwyraźniej zdała sobie sprawę z tej wpadki, starała się wyjść z twarzą i na koniec swojej dość niefortunnej wypowiedzi powiedziała:

- Zapraszam teraz na taką prognozę pogody w bzie. 

Nagranie z jej wpadką bardzo szybko obiegło sieć i stało się prawdziwym hitem. Internauci śmieją się, że dziennikarka TVN nie odróżnia bzu od rzepaku. Zobaczcie ten filmik niżej!

NIE PRZEGAP: Takiej awantury w "Nasz Nowy Dom" jeszcze nie było! Wściekła sąsiadka rzuciła się na Katarzynę Dowbor!

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje

QUIZ. Czwarta rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Pamiętacie jego twórczość?

Pytanie 1 z 10
Z jaką grupą/kabaretem był związany Wodecki, zanim rozpoczął solową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany