DISCO STAR w POLO TV. Zespół FANATIC gwiazdą show: Czarownica zrobiła na nas wrażenie - ZDJĘCIA

2012-11-09 3:50

Czy czarownica potrafi być pociągająca? Okazuje się, że tak! Zespół Fanatic wie o tym najlepiej. Muzycy podczas show Polo tv "Disco Star" nie dość, że zobaczyli prawdziwą czarownicę, to jeszcze pierwszy raz słyszeli, jak ktoś w telewizji śpiewa ich utwór. Ale to nie koniec niespodzianek. Artyści przygotowali też miły prezent dla fanów. Dziś ukaże się ich nowa płyta!

Program "Disco Star" uwielbia zaskakiwać, i to nie tylko uczestników programu, ale też wielkie gwiazdy. Zespół Fanatic, który był gościem ostatniego odcinka, pierwszy raz w życiu słyszał, jak ktoś śpiewa ich utwór. Jarosław Gawryluk wykonał piosenkę "Czarownica", a jego dziewczyna wcieliła się w postać ponętnej wiedźmy.

- Jest to bardzo przyjemne i miłe. Pierwszy raz słyszeliśmy, jak ktoś śpiewa naszą piosenkę. Jarosław wykonał ją poprawnie, a czarownica w tle, czyli jego dziewczyna, była naprawdę miłym obrazkiem dla oka - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" Sławek Osuchowski (43 l.).

- Gdyby za naszych czasów był taki program, sami byśmy wzięli w nim udział - wzdycha Leszek Nowakowski (38 l.).

Muzycy mają jeszcze jeden powód do dumy. Już dziś ukaże się ich nowa płyta. Będzie dostępna w każdym kiosku.

- "Niezniszczalni" to nasz nowy krążek i my w zupełnie nowym wizerunku, dojrzalszym. Mamy nadzieję, że wam się spodoba - zachęcają muzycy.

A jak z przebojami discopolowymi poradzą sobie nowi uczestnicy? Zobaczymy, oglądając show "Disco Star" w sobotę na antenie Polo tv o godz. 18. Powtórka w niedzielę o godz. 19.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE