DODA

i

Autor: Kurnikowski DODA

Doda pokazała pierwszego narzeczonego

2016-02-02 18:30

Doda pochwaliła się na swoim Instagramie pierwszym narzeczonym, pochodzącym tak jak i ona z Ciechanowa. Dowiadujemy się, że jej były świetnie gotuje, a przy okazji, że się przyjaźnią!

- Przyjaźń z ex jest możliwa, szczególnie gdy dobrze gotuje - tak Doda podpisała umieszczony na Instagramie filmik, w którym pokazuje swojego pierwszego narzeczonego. Mężczyzna jest trochę nieśmiały, ale dowiadujemy się, że świetnie gotuje! Doda spotkała się z nim w jego restauracji, a zatem z pewnością potrafi pichcić!

Jak do tej pory Rabczewska dość radykalnie kończyła wszystkie swoje związki. Z Radkiem Majdanem rozstała się z hukiem z powodu zdrad, z Nergalem zaraz po jego powrocie do zdrowia, z Błażejem Szychowskim od początku miała dość dziwną relację, a ostatnio, jak wiemy, pożegnała Emila Haidara.

Jednak, jak widać, przyjaźń z byłym jest możliwa! A może, jak sugerują fani, stara miłość nie rdzewieje?

Zobacz: Kożuchowska potrzebuje pomocy przy opiece nad dzieckiem. Musiała zatrudnić nianię

przyjaźń z ex jest możliwa szczególnie jak Ci dobrze ugotuje

Film zamieszczony przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen) 1 Lut, 2016 o 7:19 PST

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE