Reality show

Dom Ani i Grzegorza Bardowskich z "Rolnik szuka żony". Jak wyglądają ich wnętrza? Budowa kosztowała około milion złotych

Anna i Grzegorz Bardowsscy to para, która poznała się w programie "Rolnik szuka żony". Oboje stali się ulubieńcami widzów i do dziś są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu małżeństwo ich dwójka dzieci wprowadzili się do nowego domu, którego budowę na bieżąco relacjonowali. Jak wyglądają wnętrza domu Ani i Grzegorza?

Spis treści

  1. Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" 
  2. Bardowscy wybudowali swój wymarzony dom 
  3. Tak wygląda dom Ani i Grzegorza Bardowskich 
  4. Zobacz, jak wygląda dom Ani i Grzegorza Bardowskich 

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" 

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na oczach całej Polski w 2. edycji popularnego programu TVP "Rolnik szuka żony". Grzegorz był jednym z rolników, którzy zgłosili się do udziału w show, a Ania kandydatką, która odpowiedziała na jego wizytówkę. Od kiedy tylko kobieta zjawiła się w jego gospodarstwie, fani byli pewni, że tę dwójkę połączy miłość!

Widzowie byli świadkami uczucia, które rodziło się między parą. Przedszkolanka Ania skradła serce farmera, a już po zakończeniu programu, została jego żoną. Małżeństwo z programu Marty Manowskiej doczekało się dwójki dzieci: Janka i Liwki. 

Bardowscy wybudowali swój wymarzony dom 

Przez pewien czas po ślubie Ania i Grzegorz mieszkali w rodzinnym domu rolnika. Ich marzeniem było jednak posiadanie własnej nieruchomości, a plany szybko przerodzili w czyny. W około dwa lata powstał wymarzony dom gwiazd programu "Rolnik szuka żony", który jest zlokalizowany niedaleko gospodarstwa należącego do Grzegorza. 

Ania na bieżąco dzieliła się z fanami na Instagramie przebiegiem prac na budowie, a już po wprowadzeniu się do nowego domu, chętnie pokazywała, jak są urządzone poszczególne pomieszczenia. 

Czytaj także: Uczestniczki "Rolnik szuka żony"

Tak wygląda dom Ani i Grzegorza Bardowskich 

Piętrowa nieruchomość Bardowskich ma, licząc z garażem, 260 metrów kwadratowych. Dom jest wykonany z czarnej cegły i pokryty czarną dachówką, a jego prosta forma sprawia, że jest wygląda bardzo nowocześnie. 

Środek jest urządzony z dużą dbałością o szczegóły. Widać, że Ania miała na niego pomysł i mocno się go trzymała. Pomieszczenia są mocno doświetlone przez duże okna, a wszystko utrzymane w nowoczesnym, ale bardzo przytulnym klimacie. Rodzina korzysta z dużej, ciemnej kuchni, otwartej na salon. Wrażenie robi także huśtawka, zawieszona w sypialni Ani i Grześka. 

W ostatnim czasie żona rolnika pokazała fanom również jedną z łazienek. Pomieszczenie to komponuje się z pozostałą częścią domu, bo znalazły tam swoje miejsce czarne dodatki. Te świetnie łączą się z drewnem i elementami w stylu boho. 

Anna Bardowska przyznała fanom, że budowa i wyposażenie ich wymarzonego domu kosztowały około milion złotych. 

Zobacz, jak wygląda dom Ani i Grzegorza Bardowskich 

W galerii prezentujemy, jak wygląda dom Anny i Grzegorza Bardowskich z programu "Rolnik szuka żony".