Dominika Gwit

i

Autor: Dominika Gwit/Instagram Dominika Gwit

Kiedy urodzi?

Dominika Gwit zdradza termin porodu. Czy będzie pracować w ciąży?

2022-08-15 16:12

Dominika Gwit (34 l.) dzieli się ze światem wszelkimi informacjami dotyczącymi ciąży. Nic dziwnego, że celebrytka tryska radością, w końcu starała się o dziecko kilka lat. Teraz postanowiła ujawnić, kiedy na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko.

Dominika Gwit ma na swoim koncie kilka seriali, dzięki którym stała się popularna. Jednak dużo czasu poświęca też na grę w teatrze. Wielu fanów zastanawia się, czy aktorkę zobaczą w najbliższych spektaklach, na które planowali się wybrać. W końcu Dominika jest w ciąży, o którą starała się kilka lat. "Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. Za kilka miesięcy będziemy we troje", napisała poruszona Dominika Gwit.

Dominika Gwit długo starała się o dziecko

Wszyscy serdecznie gratulowali Dominice, gdy dowiedzieli się, aktorka jest w ciąży. Okazuje się, że Gwit ma za sobą lata leczenia i starania się o zajście w ciążę. Na co dzień zmaga się z wieloma chorobami, które były sporą przeszkodą w realizacji marzenia o zostaniu mamą. Na szczęście udało się!

Dominika Gwit zdradziła termin porodu

Wielu jej fanów zastanawia się, czy ich ulubiona aktorka będzie pracowała w ciąży. W końcu tak długo się o nią starała, że nie byłoby dziwne, gdyby chciała podchodzić do aktywności zawodowej ze sporą ostrożnością. Okazuje się jednak, że Gwit nie zamierza rezygnować z pracy. Będzie pracować do samego porodu, który przewidziany jest na zimę. 

"Wiem, że macie już kupione bilety na jesienne spektakle. Kochani, mam zamiar pracować na pewno we wrześniu i w październiku, zagrać wszystkie spektakle, które są zaplanowane w tych miesiącach. Mam nadzieję, że Bóg pozwoli i się uda. Oczywiście będę słuchać lekarzy i jeśli tylko powiedzą, że nie mogę pracować, to nie będę. Ciąża to nie choroba, na razie lekarze pozwalają mi grać.  Dziecko się pojawi na świecie zimą, także jesień jest nasza. Trzymajcie mocno kciuki, żebyśmy się spotkali w teatrze", napisała na Instagramie. 

Sonda
Też pracowałaś w ciąży do samego porodu?
Letni Jarmark Szczeciński przyciągnął tłumy na Jasne Błonia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE