Dorota Wellman, DDTVN

i

Autor: AKPA Dorota Wellman, DDTVN

Stuhr zakpił z Wellman, a jej puściły hamulce! Dorota się wściekła i go zdzieliła, tego nie zobaczycie w DDTVN! [WIDEO]

2021-02-16 22:54

Wszystko wskazuje na to, że Dorota Wellman jednak nie ma do siebie tak dużego dystansu, jak pokazuje to w programie DDTVN. Marcin Prokop, jej śniadaniówkowy partner, ujawnił, jak zareagowała na to, że zakpił z niej Maciej Stuhr. Nie skończyło się to dla aktora dobrze. Tego w telewizji nie pokazali!

Dorota Wellman i Marcin Prokop są najbardziej lubianym duetem programu DDTVN. Widzowie doceniają to, że między partnerami na wizji jest prawdziwa chemia! Z tymi prowadzącymi nigdy nie ma nudy, a ich żarty poprawiły humor niejednej osobie. Choć zdawałoby się, że Dorota Wellman ma ogromny dystans, to jak się okazuje, nie wtedy, kiedy to ona staje się obiektem żartu. Marcin Prokop, który doskonale dogaduje się z Wellman także poza kamerami, podczas jednego z ostatnich programów ujawnił, jak zareagowała Dorota Wellman, kiedy zakpił z niej Maciej Stuhr. Dla aktora nie skończyło się to dobrze!

Dorota Wellman wściekła się i zdzieliła Macieja Stuhra?! Marcin Prokop przekazał zaskakującą relację!

Swego czasu Maciej Stuhr parodiował w filmikach znane osoby. Obiektem jego żartu tym razem Dorota Wellman. Filmik z miejsca stał się prawdziwym hitem sieci i wyświetliło go blisko 900 tysięcy osób. Okazuje się jednak, że nie wszystkim się spodobał, a Dorocie Wellman nie było do śmiechu. Marcin Prokop z Pauliną Krupińską prowadzą teraz w TVN nowy program "Jesteśmy w domu!". I to właśnie podczas niego nawiązał do wydarzeń, do których miało dojść pomiędzy Stuhrem a Wellman. Aktor akurat gra w serialu "Szadź" był jednym z ich gości.

NIE PRZEGAP: Aż Was zatka na widok tego, w jakich warunkach mieszka Witold Paszt! Juror "The Voice Senior" wcale nie pławi się w luksusach! [Zdjęcia]

- Maciek to niesamowity aktor. Potrafi zagrać nie tylko kota, nie tylko długopis, ale też kiedyś nawet zagrał Dorotę Wellman w pewnej parodii i… - zaczął zapowiadać go Marcin Prokop.

Paulina Krupińska była jednak ciekawa, jak zareagowała Dorota Wellman i zaczęła ciągnąć Prokopa za język: - Z jakim skutkiem?

- Nie skończyło się to dobrze. Dostał mokrą ścierką. Jak to Dorota, go zdzieliła - powiedział Marcin Prokop. Myślicie, że to tylko żart, czy może naprawdę Dorota Wellman spięła się ze Stuhrem po tej parodii? Jest naprawdę świetna! Nagranie, które ma być kością niezgody między gwiazdą DDTVN a aktorem, zobaczycie niżej!

NIE PRZEGAP: Szokujące wydarzenia w domu jednego z największych gwiazdorów "M jak miłość"! Matka nakryła ojca na seksie z babcią!

NIE PRZEGAP: Mąż jest przerażony tym, co wyprawia Maryla Rodowicz! Te doniesienia ścinają z nóg!

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany