Katarzyna Bosacka

i

Autor: AKPA / Kurnikowski

Okropne

Dość milczenia! Bosacka komentuje zdradę męża. Bolesne słowa, para ma czworo dzieci!

2023-08-11 8:42

Katarzyna Bosacka (51 l.) i Marcin Bosacki (52 l.) wydawali się zgranym małżeństwem z 26-letnim stażem. Aż tu nagle jak grom z jasnego nieba spadła na nas wiadomość, że senator miał zdradzić żonę i postanowić opuścić rodzinę dla innej kobiety. Początkowo Bosacka nie zabierała głosu na temat tej sprawy, aż tu nagle uznała, że dość milczenia. Padły bolesne słowa, które uderzają tym bardziej, gdy człowiek zda sobie sprawę, że para ma czworo dzieci.

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki to znana para. Ona - dziennikarka TVN-u, z pokaźnym dorobkiem medialnym, on - uznany polityk, senator. Zakochani pozostawali w związku małżeńskim przez 26 lat, jeszcze niedawno chwalili się, jak dobrze im się razem żyje we wspólnym wywiadzie, którego udzielili. Aż tu nagle spadła na nas informacja o rozpadzie ich związku. Bosacki miał zdradzić żonę i oznajmić rodzinie, że odchodzi do innej kobiety. Bosacka mocno to przeżyła. Rozdzwoniły się telefony, które dziennikarka konsekwentnie ignorowała. Aż do teraz, kiedy najwyraźniej uznała, że wystarczy już tego milczenia. Wydała oświadczenie i skomentowała aferę. Padły bolesne słowa.

Czytaj także: 26 lat małżeństwa do kosza. Bosacka przeżywa koszmar. Ojciec senatora zrobił to samo!

Dość milczenia! Bosacka komentuje zdradę męża. Bolesne słowa, para ma czworo dzieci!

Katarzyna Bosacka odmawiała do tej pory komentarza w sprawie doniesień dotyczących jej męża, Marcina Bosackiego, oraz rozpadu ich 26-letniego małżeństwa. Tym bardziej, że para ma czworo dzieci. Teraz postanowiła zabrać głos.

- W związku z licznymi pytaniami dziennikarzy oświadczam, że nie zamierzam komentować w jakikolwiek sposób w mediach tej trudnej, dla mnie i mojej rodziny, sytuacji. To moje jedyne i ostateczne oświadczenie w tej sprawie - oznajmiła Katarzyna Bosacka w oświadczeniu.

Tym samym dziennikarka TVN przyznaje, że sytuacja jest dla niej oraz jej rodziny trudna. Zdecydowała jednak, że nie będzie szerzej komentować poczynań męża. Marcin Bosacki zbiera gromy nie tylko od celebrytów, ale i polityków. Taka sytuacja zapewne nie pomoże mu w zbliżających się wyborach. A Katarzyna Bosacka może liczyć na wsparcie od najbliższych.

Galeria zdjęć: Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki rozstali się po 26 latach małżeństwa

Sonda
Czy zdarzyło ci się rozstanie, które trudno było znieść?
Co jest zdrowe? Katarzyna Bosacka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany