Anna Wendzikowska

i

Autor: AKPA / Jacek Kurnikowski

Koszmar gwiazdy TVN

Anna Wendzikowska przeżyła prawdziwy koszmar! Gwiazda i jej dzieci zostały uwięzione na lotnisku. „To moja wina”

2023-07-06 13:56

Anna Wendzikowska jest jedna z najbardziej popularnych dziennikarek w Polsce. Przez lata widzowie mogli podziwiać ją w programie "Dzień Dobry TVN". Teraz, Wendzikowska nie pracuje już w popularnej śniadaniówce i spędza dużo czasu ze swoimi dziećmi. Ostatnio spotkał je ogromny koszmar. Musiały koczować na lotnisku. Poznajcie szczegóły!

Anna Wendzikowska przez lata była gwiazdą stacji TVN. Jednak w październiku 2022 roku postanowiła wyjawić dlaczego po 15 latach odeszła z "Dzień dobry TVN". Napisała wówczas o mobbingu, poniżaniu i strachu przed utratą pracy. Od tamtej pory dziennikarka poświęca się macierzyństwu i podróżuje po najróżniejszych miejscach na całym świecie. Ostatnio jednak ich podróż spełzła na niczym i musiała wraz z córkami koczować na lotnisku.

Dramat Anny Wendzikowskiej na lotnisku. Musiała koczować razem z córkami

Anna Wendzikowska tym razem wybrała się z dziećmi do Kanady. Dziennikarka miała jednak przesiadkę w Paryżu. Ostatecznie jednak nie mogła z niego wylecieć i została uwięziona na francuskim lotnisku. Anna Wendzikowska podzieliła się tym, co ją spotkało na lotnisku.

- Pytacie, co się stało, że nie poleciałyśmy wczoraj. Otóż trochę to moja wina, chociaż w sumie można było tego uniknąć, gdyby ktoś na lotnisku w Warszawie powiedział mi, że muszę nas zarejestrować w systemie eTA, żeby wlecieć do Kanady. Byłam w Kanadzie wiele razy i wtedy wystarczyło mieć paszport biometryczny i wszystkie formalności były po wylądowaniu. Fakt, mogłam sprawdzić. Powiedziano mi dopiero przy wchodzeniu na pokład i dopiero wtedy zaczęłam wypełniać dokumenty online. Zrobiłam dwa - trochę to trwało - i stwierdzili, że nie poczekają - napisała Anna Wendzikowska na Instagramie. 

A Wy, lubicie podróżować?

Zobacz poniższa galerię zdjęć: Anna Wendzikowska na Seszelach 

Anna Wendzikowska: CHCIAŁAM, ŻEBY DALEJ BOLAŁO
Sonda
Lubicie podróżować?
Listen on Spreaker.