Agata i Piotr Rubik

i

Autor: Akpa Agata i Piotr Rubik

Co się stało?

Dramat starszej córki Rubików w Miami. Za nią pierwsze dni w szkole. Więcej szczęścia miała jej siostra!

2023-08-19 9:42

Agata Rubik i Piotr Rubik zdecydowali się na wyprowadzkę z Polski na Florydę. Ta informacja zaskoczyła wielu fanów. Żona kompozytora bardzo dokładnie dokumentuje wszystko w swoich mediach społecznościowych. Ich córki mają za sobą pierwsze dni w szkole, jak się okazało dla starszej córki nie było to dobre doświadczenie. Poznajcie szczegóły!

Piotr i Agata Rubikowie podjęli bardzo ważną decyzję. Małżeństwo kilka miesięcy temu postanowiło całkowicie odmienić swoje dotychczasowe życie i przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Całą rodzina wyemigrowała do Miami, gdzie córki pary będą kontynuowały naukę, a rodzice spróbują rozkręcić swoje kariery za oceanem. Córki mają już za sobą pierwsze dni w nowych szkołach. Zobaczcie, jak się tam odnalazły.

Starsza córka Rubików kiepsko ocenia pierwsze dni szkoły! Co się stało?

W Stanach Zjednoczonych rok szkolny zaczyna się trochę szybciej niż w Polsce. Córki Agaty i Piotra Rubików mają zatem za sobą pierwsze dni szkoły! Młodsza z pociech miło wspomina pierwsze dni, Agata Rubik na swoim InstaStory dodała również, że znalazła już sobie nawet nową koleżankę. Z kolei starsza nie ma miłych doświadczeń. Żona Piotra Rubika nie chciała zdradzać szczegółów. Dodała, że starsza z córek ma już zadaną pracę do domową.

Zobacz poniższą galerię: Rubiki lecą do Ameryki. Wyprzedają dobytek

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc