Doda rozstała się z Emilem Haidarem

i

Autor: AKPA

Doda pójdzie do więzienia? Rusza proces piosenkarki i Haidara!

2019-05-23 7:36

Dziś rusza proces przeciwko Dodzie (35 l.) i jej mężowi Emilowi Stępniowi (42 l.). Dotyczyć będzie tego, czy piosenkarka brała udział w szantażowaniu byłego narzeczonego Emila Haidara (37 l.) i pomogła nasłać na niego mężczyzn domagających się od niego zwrotu miliona złotych. Grozi jej nawet pięć lat więzienia. W sprawie pojawiał się też wątek składania fałszywych zeznań, więc nic wskazuje na to, że będzie to łatwy proces...

Związek Dody i Haidara rozpadł się z głośnym medialnym hukiem w 2016 r. Potem oboje zarzucali sobie różne czyny – a to zniszczenia mienia, a to przywłaszczenia pieniędzy. Sprawa nabrała rumieńców, kiedy w biurze biznesmena nagrano mężczyzn domagających się od niego zwrotu miliona złotych, które miał być winny piosenkarce. Dla Haidara byli to szantażyści i wyłudzacze, dla drugiej strony mediatorzy w sporze. Początkowo prokuratura nie dopatrzyła się winy Doroty Rabczewskiej. Jednak sprawa ruszyła na nowo, z nowym prokuratorem.

I wtedy zaczęły dziać się różne dziwne rzeczy. Jeden ze stołecznych portali opisał niejasne powiązania towarzyskie między prokurator, policjantem prowadzącym śledztwo a mecenasem Haidara. Dziennikarze nazwali to nawet „układem zamkniętym” i zadawali pytanie, komu zależy na skazaniu artystki. Sama Doda po ujawnieniu tego, co dzieje się wokół procesu, wylądowała z rozstrojem nerwowym w szpitalu.

Na Komendzie Stołecznej Policji usłyszeliśmy, że „nie doszło w tym przypadku do konfliktu interesów. Nie ma w tym przypadku także mowy o naruszeniu zasad etyki zawodowej”.

– Bardzo ciesze się na proces, ponieważ sąd nie jest, mam nadzieję, powiązany z tą kliką i spojrzy na to obiektywnym okiem. Pani prokurator z premedytacją wysyłała półtora roku (!!!) do sądu swoje podsumowanie. Gdyby zrobiła to od razu, bylibyśmy już po wszystkim, ale najwidoczniej komuś jest na rękę męczenie mnie tyle czasu – skomentowała sprawę Doda w rozmowie z „Super Expressem”.

Oryginalna biżuteria w najlepszej cenie! Zobacz rabaty na stronie Tous kody rabatowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE