Katarzyna Dowbor

i

Autor: Akpa

Co za zwrot!

Edward Miszczak może się zapaść pod ziemię! Katarzyna Dowbor pozamiatała. Wszystko jest na piśmie

2023-08-04 14:53

Katarzyna Dowbor triumfuje! Legenda TVP i Polsatu właśnie pochwaliła się na Instagramie kapitalną wiadomością. Edward Miszczak, gdy to przeczyta, może zapaść się pod ziemię. Katarzyna Dowbor pokazała bowiem zdjęcie miesięcznika Forbes z rankingiem najcenniejszych polskich gwiazd 2023. Wszystko jest na piśmie! Dziennikarka prowadząca do niedawna program "Nasz nowy dom" w Polsacie uplasowała się na bardzo wysokiej pozycji. Kto zajął pierwsze trzy miejsca?

Uradowana Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak w niezręcznej sytuacji

Katarzyna Dowbor pozamiatała. Ciekawe, czy Edward Miszczak zna już wyniki rankingu przeprowadzonego dla "Forbesa" przez dom mediowy EssenceMediaCom... Może gdyby byś ich świadom, nie zdecydowałby się na zwolnienie legendarnej dziennikarki z programu "Nasz nowy dom". Na pewno Katarzyna Dowbor postawiła Edwarda Miszczaka w mocno niekomfortowej sytuacji. - Miesięcznik "Forbes" razem z domem mediowym EssenceMediacom sprawdził, kogo cenicie najbardziej. W badaniu uwzględniono 736 znanych osób. Znalazłam się na 11. miejscu w znakomitym gronie koleżanek i kolegów najchętniej wskazywanych przez 25 tysięcy ankietowanych osób. To dzięki Waszej sympatii i zaufaniu spotkało mnie takie wyróżnienie! Bardzo Wam za to dziękuję! - napisała uradowana dziennikarka. 

Ranking "Forbes" najcenniejszych polskich gwiazd 2023. Pierwsze trzy miejsca dla Martyny Wojciechowskiej, Jerzego Owsiaka i Doroty Wellman

Katarzynie Dowbor niewiele zabrakło, by znaleźć się w pierwszej dziesiątce rankingu najcenniejszych polskich gwiazd 2023. Pierwszą pozycję zajęła Martyna Wojciechowska, a za jej plecami uplasował się Jerzy Owsiak. Podium zamyka Dorota Wellman. W pierwszej dziesiątce znaleźli się także: Marcin Prokop, Grażyna Torbicka, Tadeusz Sznuk, Iga Świątek, Robert Makłowicz, Małgorzata Socha i Kamil Stoch. Jak widać zdecydowanie dominują osoby od lat cieszące się szacunkiem i popularnością fanów. - Lista osób, które zakwalifikowały się do ścisłego topu, jasno dowodzi, że aby trwale zapisać się w sercach i umysłach publiczności, potrzeba lat medialnej obecności. Większość postaci ze szczytu rankingu to gwiazdy o bardzo ugruntowanej pozycji, obecne na scenie od dawna – wskazuje cytowana przez "Forbes" autorka badania Agata Chojnowska-Postek z EssenceMediacom.

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym