Edyta Herbuś

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

"Damy dyla z ukochanym"

Edyta Herbuś snuje ślubne plany z ojcem dziecka Doroty Gardias! Jak będzie wyglądał?

2023-01-12 11:10

Edyta Herbuś (42 l.) udzieliła ostatnio wywiadu, w którym niespodziewanie przyznała się, że toczy z ukochanym poważne rozmowy na temat ślubu. Jak będzie wyglądał? Tańcząca prezenterka ma w głowie ułożony plan. "Zupełnie ukradkiem, damy dyla" - słyszymy,

Choć Edyta Herbuś jest znaną gwiazdą, którą aktualnie widzowie mogą oglądać w roli prowadzącej "You Can Dance. Nowa Generacja", niewiele mówi się o jej życiu prywatnym. Tańcząca aktora nie lubi opowiadać o związkowych doświadczeniach, choć ma ich na koncie sporo. Spotykała się m.in. z Dawidem Ozdobą, Tomaszem Barańskim, Maciejem Kawulskim czy Mariuszem Trelińskim. Od niespełna pięciu lat natomiast układa sobie życie u boku Piotra Bukowieckiego, za którego, jak dała do zrozumienia, chciałaby wyjść za mąż.

Edyta Herbuś snuje ślubne plany. Nigdy nie zdradziła tak wiele

Kiedy na jaw wyszło, że Edyta Herbuś spotyka się ze znanym producentem telewizyjnym, nikt nie dawał parze zbyt wielu szans na szczęśliwy związek. Piotr Bukowiecki ma bowiem na koncie medialny związek - dekadę temu jego partnerką była Dorota Gardias (43 l.), z którą doczekał się córki Hani (10 l.). Dziennikarze często pytali nawet tancerkę, jak odnajduje się w roli macochy, jednak zazwyczaj unikała odpowiedzi. Zaskakuje więc, że tak otwarcie zaczęła mówić o ślubnych planach.

- Parę razy zastanawiałam się nad tym, jaki byłby dla mnie wymarzony ślub. Dla mnie wymarzony ślub to taki, który będzie blisko natury i ukochanych osób. Może tak być, że kiedyś, zupełnie ukradkiem, dam dyla z ukochanym, garstką przyjaciół rodziny i pozwolę sobie na takie szaleństwo - informuje w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Edyta Herbuś przewiduje ponadto sytuację, w której do sformalizowania związku dojdzie pod wpływem impulsu.

- Myślę, że to może się wydarzyć pod wpływem impulsu, bo rozmowy na ten temat w moim domu odbywają się od jakiegoś czasu. Zobaczymy, co z tego będzie.

Myślicie, że zdąży zaprosić na ceremonię znajomych z show-biznesu? Wtedy raczej trudno będzie o utrzymanie wydarzenia w tajemnicy!

Edyta Herbuś, Piotr Bukowiecki

i

Autor: AKPA / Podlewski, Baranowski
Sonda
Czy podoba ci się Edyta Herbuś?
Nasi Partnerzy polecają