Dawid Ozdoba, Edyta Herbuś

i

Autor: Paweł Wodzyński/Eastnews, AKPA

Jej słowa chwytają za serce

Edyta Herbuś żegna Dawida Ozdobę. Wzruszające słowa: "Wysyłam Ci światło miłości"

2022-10-04 18:40

We wtorek, 4 października, media obiegła smutna informacja o śmierci Dawida Ozdoby (+45 l.), byłego partnera Edyty Herbuś (41 l.) i zawodnika Fame MMA. Mężczyzna od długiego czasu cierpiał na depresję, o czym otwarcie mówił. Aktorka pożegnała dawnego ukochanego we wzruszającym wpisie. Zwróciła się również do fanów z ważnym apelem.

We wtorek, 4 października, media obiegła smutna informacja o śmierci Dawida Ozdoby, zawodnika Fame MMA, trenera personalnego i byłego narzeczonego Edyty Herbuś. Mężczyzna od dłuższego czasu zmagał się z depresją i otwarcie mówił, że ma myśli samobójcze. Przyczyna zgonu nie jest znana. Dziennikarzom "Super Expressu" udało się potwierdzić w dwóch niezależnych źródłach, że ciało Ozdoby zostało odnalezione w Parku Picasso na warszawskiej Białołęce. Okoliczności jego śmierci są wyjaśniane przez odpowiednie służby.

Edyta Herbuś pożegnała Dawida Ozdobę: 'Wysyłam Ci z serca światło miłości"

Kilka godzin po pierwszych informacjach na temat śmierci Ozdoby byłego ukochanego pożegnała Edyta Herbuś. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych jego zdjęcie ze słowami "R.I.P. Dawid" ("Spoczywaj w pokoju, Dawid"). Herbuś zwróciła się również do swoich fanów z bardzo ważnym apelem.

- Jeżeli ktokolwiek z Was znajduje się w trudnej sytuacji i chce porozmawiać z psychologiem, zadzwońcie pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01 - napisała.

Kilkadziesiąt minut później później na profilu Edyty Herbuś na Instagramie pojawił się post, w którym pożegnała Ozdobę wzruszającymi słowami:

- Dawid, spoczywaj w pokoju. Wysyłam CI z serca światło MIŁOŚCI. Bardzo proszę, aby komentowali ten post tylko ci, którzy chcą się do tego wspólnego świecenia przyłączać. Dziękuję.

Edyta Herbuś pożegnała Dawida Ozdobę

i

Autor: Instagram/@edytaherbus
Dawid Ozdoba nie żyje

Edyta Herbuś i Dawid Ozdoba - związek

O związku Edyty Herbuś i Dawida Ozdoby lata temu rozpisywała się kolorowa prasa. W 2005 roku, gdy zaczęli być razem, aktorka stawiała pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Niestety, miłość Herbuś i Ozdoby nie przetrwała próby czasu. Para rozstała się w atmosferze kontrowersji i niezgody.

Gdzie dzwonić po pomoc, jeśli masz myśli samobójcze?

  • 116 123 - Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godz. 14–22
  • 116 111 - Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu
  • 800 121 212 - Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu
  • 800 108 108 - Bezpłatny telefon wsparcia dla osób w żałobie, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14–20
  • 800 111 123 - Bezpłatny telefon wsparcia programu Tumbo Pomaga, czyli pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 12-18
  • 22 635 09 54 - Telefon zaufania dla osób starszych, czynny w poniedziałek, środę, czwartek w godz. 17–20
  • 800 120 002 - Niebieska linia - dla doświadczających przemocy czynna 24 godziny na dobę

Więcej telefonów zaufania i interwencyjnych dla osób w trudnej sytuacji życiowej znajdziesz na Warszawa 19115.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają