Dawid Ozdoba

i

Autor: Dawid Ozdoba/Instagram Dawid Ozdoba

Przykra wiadomość...

Nie żyje Dawid Ozdoba. Były partner Edyty Herbuś zmagał się z depresją

2022-10-04 8:41

Dawid Ozdoba miał zaledwie 45 lat. O jego śmierci poinformowała jego mama Ewa. Kobieta jest zrozpaczona. Były partner Edyty Herbuś od lat zmagał się z depresją, czego nie ukrywał.

Nie żyje Dawid Ozdoba, były partner Edyty Herbuś, tancerz erotyczny, zawodnik MMA. Wiadomość o jego śmierci przekazała mama Ewa. "Bardzo smutny dla mnie dzień. Dawida już nie ma z nami. Błagam nie komentujcie ? nie pytajcie ? BŁAGAM ?", napisała na swoim profilu na Facebooku. Smutne doniesienia potwierdziła też grupa BadBoys ProTeam Polish Chippendales: "Nie pytajcie co? jak? dlaczego? choroba zwyciężyła ? ?pomódlcie się proszę za spokój jego duszy ??"

Znajomi i fani Dawida są w szoku. Tak samo jak zespół Andre, z którym współpracował. "Odszedł bohater jednego z naszych teledysków Dawid Ozdoba. Człowiek wrażliwy zawsze pomocny i serdeczny. Nie możemy się z tym pogodzić. Dawidzie dziękuję za Wszystko?", czytamy na ich stronie. Na razie nie jest znana przyczyna jego śmierci, ale od lat zmagał się on z depresją. Czytając wpisy jego znajomych, można dojść do wniosku, że to ona mogła doprowadzić do jego odejścia. - Uciekłem od hejtu i ludzi. Naprawdę była taka akcja, że… o tym nie mówiłem, ale teraz mówię otwarcie. (...) kazano mi wypi**dalać, takie różne brzydkie rzeczy. Teraz już to wiem – była to straszna depresja i trauma. Tam różne rzeczy się wydarzyły i teraz wróciłem do ludzi. Można powiedzieć, że po 3 latach… trochę jestem zdziwiony tym wszystkim. Kiedyś czułem to, a teraz chce wrócić ten pozytywny Ozdóbka do żywych. Zobaczymy jak to pójdzie - mówił Ozdoba w rozmowie z mma.pl.

Ozdoba i Herbuś byli parą

Dawid i Edyta byli parą w 2005 roku. Wtedy jeszcze tancerka nie była tak znana. Tworzyli dość kolorową parę, jednak ich rozstanie nie odbyło się w przyjaźni. Ozdoba planował nawet wypuścić na rynek książkę, w której miał zdradzić wiele szczegółów z ich wspólnego życia. Opisywał tam szalone imprezy i używki. 

Groby polskich raperów. Niezapomniani
Listen to "Aż 1,5 mln Polaków cierpi na depresję. Czy jako naród smutniejemy? [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany